facebook twitter youtube
google plus

minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha

Stahuj

GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory

shoutbox
témata
26/04/2019 - 09:47
>> nike air force 1 low dam...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 09:46
>> nike epic react flyknit ...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 09:44
>> nike react element 87 ro...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 05:36
>> nike air vapormax flykni...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 05:33
>> nike air vapormax 3.0 bl...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 05:30
>> nike air vapormax 3.0 pu...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum

anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv

Fórum zpráv > Sezóna 2012 > Závody > 17-INDIE 29.10.2012
multipage «  1 2 3  »

13 | Marek Brožík | NaMax odpovědět
No můj závod byl opět ovlivněn v prvním kole, tentokrát mě nesestřelil Brož, ale nesmyslně do mě najel Paták, kdo viděl záznam, tak si o tom udělá obrázek sám. Naštěstí jsem hodiny ustál a i když to stálo čas, tak se dalo pokračovat. Ovšem s poškozeným zavěšením zadního křídla. Auto se ovládalo relativně dobře, takže jsem v boxech neopravoval, abych neztratil čas, otázka je, kolik mě to stálo v časech na jedno kolo, nemáte někdo zkušenost? Ale jak říkám, auto se ovládalo celkem ok. ke konci jsem pouštěl o kolo dva jezdce, co bojovali o první místo, využil toho velmi dobře Brož a dostal se předemě. Rozhodně to pak neměl jednoduchý, troufám si říct, že být závod o tři kola delší, byl by to souboj, určitě jsi nebyl rychlejší. úsměv
Jinak bych chtěl apelovat na některé jezdce, nevím jmenovitě, ale když někdo vylétne z trati a vrací se, bylo by dobré aby dával pozor. Když jsem jel za někým komu sem dával kolo, tak mi připadalo, jako kdyby jel na trati poprvé, jedna chyba za druhou, bál jsem se vůbec přiblížit a předjet daného jezdce, jelikož jízda některých je nevyspitatelná, když neumí udržet ani stopu.
Pak jsou to útoky některých, za každou cenu se dostat vpřed, musím říct - že nebýt chyby ve hře a vozy se neprolínali do sebe, dojede do cíle bez poškození hrstka jezdců, nevím zda na to někteří spoléhají, nebo jsou tak agresivní..
Závod tedy bohužel pokažený už v prvním kole, ale pak to bylo zábavné, ke konci jak se dostal Brož na osmé místo, tak jsem jel hranu, ani jsem neviděl na trať jak jsem byl propocenej, takže z tohodle pohledu parádní večer.  

30/10/2012 - 09:30 | offline | 499 příspěvků | registrován: 13.08.2012
-1
46 | Radim Podešva | F1 IC LIGA odpovědět
Jeden z horších závodů, kde jsem chtěl minimalizovat ztráty. Byl jsem 400km mimo volant a dostal jsem se k tomu až včera před osmou. Kvalifikace nebyla uplne spatna ale 8 desetin ztráty jenom potvrdilo co jsem čekal. Start jsme měli prakticky všichni stejný a tak stále 4. pozice. Boxy taky v pořádku a nejdůležitější můj soupěř Petr Zoubek mi ujížděl, ale snažil jsem se držet co šlo. Petr udělal na začátku s3 chybu a rozbil auto a opět jsem zvýšil náskok na 30 bodů. Teď už to doufám udržím. Ke konci ještě udělal Kuba Moravec chybu a vzal mě sebou do kačítku kde jsem ztratil kolem 10 sekund, ale Honza Fajbiš mě stáhl na 3 sekundy a to už jsem udržel. No ikdyž jak se dívám, tak si budu muset hlídat i Martina Hodáse, ale toho nevím jak. Grin Tak zase za týden. úsměv

30/10/2012 - 08:55 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
73 | patty | F-AST F1 PRO Team odpovědět
Ja musim rici, ze je to super!! Nebudu zvastat a takto to bylo:-))

http://www.youtube.com/watch?v=2mr9fXpsQ6s

Omlouvam se Marku Brožíkovi za ten incident v prvnim kole, videl bych to jako z vetsi casti mou vinu a tim to se omlouvam.
JInak sem si to uzil paradne primo, hrozne mi to bavilo, jen skoda, ze nedojedu dal...priste:-) Jinak gratulace, koukal sem na souboj Denis vs. Martin a moc pekny. JInak specielne gratuluji Janu Frajbišovi.
Taky jsem pak koukal na zaznam s komentem a to se mi taky moc libilo. Ja sem spokojenej, je to paradni primo, uz se tesim do Abu Zabi, jeste sem to nikdy nejel. Takze diky za zavod a uvidime se v ABU...CAU a dik      

30/10/2012 - 01:25 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
-1
11 | Martin Hodás | PRO Racing odpovědět

Fuh, tak dnes to bola riadna nahanacka... Pred pretekom som poupravil set, ale nevedel som, ci mi budu vychadzat pneu a ci sa mi nevychylila spotreba, ale riskol som to...
Q som posral, druhe dva sektory som netrafil par kombinacii, prave tam, kde mal ten poupraveny set vyniknut...nakoniec chybalo blbych 13 tisicin od pole...
chcel som v zastavkach upravovat predne kridlo, lebo s prazdnym autom som bol moc pretacavy, s nizsim kridlom som mal super stabilitu a casy. Vo warm upe som ale zistil, ze sa to v preteku menit neda, takze som len dufal, ze to nebude moc zle. Chcel som si rychlo odhadom testnut vydrz, ale ani vo warm upe sa nedalo zmenit palivo, takze aj to som siel na nahodu.
S - ten mi konecne vysiel "normalne", udrzal som si poziciu a snazil som sa chytit na rovinke denisa... konecne pred Zoubkom, yeah Smějící se
R - nevysiel mi druhy sektor a v predposlednej zakrute som bol siroky, takze som sa dostal do suboja s Petrom, stracali sme tam vela casu, bil som sa s autom v technickom sektore, nakoniec sme sa snazili obaja dostat do technickej pasaze naraz a nevydalo, takze som sa utrhol a siel stihat denisa, co sa mi aj darilo. Stahoval som naskok pomaly niekde k 1 sec, a siel som do boxov. Na denisa som tak ziskal asi 7 sec, ale to vdaka jeho kolizii v pite. Problem ale nastal po par kolach, ked ma celkom smykalo a nebol som si isty gumami, strastne som stracal. V treningoch som ale problemy nemal, tak som zatlacil a gumy ma zacali viac posluchat. Ale aj tak som pred druhym pitom bol uz len pol sekundu pred denisom. Za to mohla aj premavka, ked sme behom 2-3 kol obchadali asi 6 pilotov. V pite som zase nejaku sekundu zarobil a snazil sa tlacit. Stale som ale na tom bol horsie a ked ma denis dotiahol, urobil som chybu, nabehol som na obrubnik a bol predomnou. Bol som na seba riadne nasrany, lebo na toto som si chcel dat bacha, stalo sa mi to v rovnakej situacii aj v japonsku aj v korei, takze som bol riadne vytoceny. Snazil som sa ho drzat co to dalo, lebo som cakal, ci mu neodijdu gumy. To sa aj stalo a tlacil som ako to slo. V poslednom kole som uz bol nalepeny na nom a na rovinke som ho stahoval. Na brzdy som chcel ist na vonkajsok ale tam siel na poslednu chvilu on, tak som siel vnutrom a hoci som brzdil skor, dostaval som sa na jeho uroven, az som si povedal, ze to skusim a pustil som to dovnutra. Auto ma podrzalo a krasne som to vytocil na vonkajsok, v dalsej zakrute to denisovi uslo a uz som len opatrne doliezol do ciela...
A btw, to zahrievacie kolo, neviem na co je to dobre... ak mame takymto tempom chodit kazde preteky, tak to sa fakt oplati mat rovno pevny start - aspon nebudeme musiet strhavat cencule z pneumatik...

30/10/2012 - 00:08 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
22 | Jan Frajbiš | F1 IC LIGA odpovědět
Závod byl dneska z mojí strany celkem povedený, využil jsem chyb ostatních, sám jsem jel svoje tempo z tréninků. Dlouho jsem se držel na 5. místě, pak ale asi Petr Zoubek udělal chybu, v tu chvíli jsem měl asi 3 kola do boxů, tak jsem na to šlapal co to šlo, abych vyjel pokud možno před ním, vyšlo to asi o 3s. Ke konci jsem jel stabilní tempo, v uplném závěru udělal chybu Radim a jeli jsme asi 3s od sebe, ale i kdybych neudělal nějaké drobné chybičky, jako že jsem zaspal v boxu, nebo mě pozdržel jeden z jezdců o kolo zpět, tak by to na předjetí nebylo, takže gratulace všem na bedně, dnes jsem si to celkem užil Mrkající

29/10/2012 - 22:52 | offline | 522 příspěvků | registrován: 20.09.2012
0
| Martin Brož | Porsche F1 Team odpovědět
pokud máte zájem, mrkněte na hlavně první a pak i další kola J. Moravce a sledujte, jak se to NEMÁ dělat, jinak závod pro mě o ničem, nevím proč mě to nebavilo a nejelo, až snad posledních 10 kol kdy jsem stíhal M.Brožíka a celkem pěkně ho zdolal, na lepší než 8. plac to nebylo

29/10/2012 - 22:41 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
0
| Míla Sládek | odpovědět
Tak dnes v podstatě bez boje 15s předemnou 15s zamnou, ale bodíky se hoděj

29/10/2012 - 22:33 | offline | 40 příspěvků | registrován: 06.03.2012
0
@ Jan Sedlář napsáno:

Fakt netuším takové zasekávání. Se mi nikdy nestalo. 

29/10/2012 - 22:09 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
| Jan Sedlář | odpovědět
Seru na to fakt.. O přestávce se připojím a padá mi to. Tak vezmu druhé auto je to ok. Pak se to sekne a znova před závodem.. Takže zase nejdedu. Nevíte čím to je? Pokud to tak bude dělat furt tak to nemá smysl..

29/10/2012 - 21:09 | offline | 33 příspěvků | registrován: 18.08.2012
-1
| Jan Sedlář | odpovědět
Tvl zase se mi to sekne před Q.. Mě jebne už fakt. Snad to půjde o přestávce se napojit..

29/10/2012 - 20:44 | offline | 33 příspěvků | registrován: 18.08.2012
0
@ Martin Brož napsáno:

To tak vůbec není. Petr odjížděl v pondělí ráno a vracel se v úterý ráno. On s tím souhlasil.

29/10/2012 - 20:06 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
| Martin Brož | Porsche F1 Team odpovědět
to je to proč jsem princip hodinovýho posunu kritizoval... škoda toho... mělo to být tak že  pokud Zizin nemohl jeden závod, mělo se gentlemansky domluvit s Denisem aby jej taky nejel a souboj o titul mohl pokračovat...
@ Radim Podešva napsáno:

29/10/2012 - 19:29 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
0
@ Martin Hodás napsáno:

Asi tak no.. bral jenom výhru. Když si vezmu jeho minulost, tak jsem překvapený, že mu tady někteří konkurovali. Ale sezóny dojet mohl no, mrzí mě to.

29/10/2012 - 16:58 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
@ Radim Podešva napsáno:
ach... aj mne by to bolo blbe, ale radsej by som sa 4 preteky snazil, ked na to ma, ako by som zahodil 15 odjazdenych...Smutný

29/10/2012 - 16:54 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
@ Martin Hodás napsáno:

Nestihl kvůli práci závod a dopadlo to takhle :

nemam naladu se snazit, aby pak jeden zavod se neco posralo a ja dalsi 4 zas musel vyhrat... Smutný

29/10/2012 - 16:49 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
87 | Lubomír Niče | Team Target odpovědět
bohužel dnes nestíhám

29/10/2012 - 16:33 | offline | 273 příspěvků | registrován: 13.07.2010
-1
u Hondy dnes 1 volne miesto...

29/10/2012 - 16:26 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
99 | Jan Nováček | Sparco Racing Team odpovědět
Sparco jede

29/10/2012 - 14:38 | offline | 148 příspěvků | registrován: 24.02.2010
0
co je vlastne s Petrom?

29/10/2012 - 14:34 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
AliG sám voják v poli. úsměv

29/10/2012 - 11:15 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
multipage «  1 2 3  »

nový příspěvek nový příspěvek    nové příspěvky neexistují nové příspěvky neexistují    zavřeno Téma zavřeno Téma

Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist