facebook twitter youtube
google plus

minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha

Stahuj

GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory

shoutbox
témata
19/02/2019 - 09:50
>> detail is quite delicate...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 09:01
>> Although GIF white shirt...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 08:59
>> money to wait a moment e...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:59
>> Be inferior to changing ...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:06
>> the shoe with year the m...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:04
>> the side focal point of...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum

anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host prohlíží si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si profily
Host čte kniha návštěv

Fórum zpráv > Sezóna 2012 > Závody > 18-AbuDhabi 05.11.2012
multipage «  1 2 3 4  »

46 | Radim Podešva | F1 IC LIGA odpovědět
@ Martin Hodás napsáno:

Měl jsem v plánu s tebou bojovat, aby ti to odcházelo Grin ale podělal jsem si to už v q. Smutný 

06/11/2012 - 12:34 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
11 | Martin Hodás | PRO Racing odpovědět
@ Milan Paták napsáno:
to sa ti stalo vazne 2 kola po pitstope? to je defekt prednej gumy... mozno si presiel po niekoho prednom kridle alebo tak...

06/11/2012 - 12:31 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
@ Radim Podešva napsáno:
nerozhodol, na 1 sa nedalo ist Grin aj ked teoreticky ano, v preteku som gumy posetril a aj v sete sa dala vydrz troska predlzit, ale tak na ten race sa neda spoliehat úsměv

06/11/2012 - 12:29 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
73 | patty | F-AST F1 PRO Team odpovědět
krasny...ja toho mel tolik:-)

nevite nekdo, co mohlo byt toto, cca 2 kola po zstavce v boxech.

http://www.youtube.com...93EU&feature=youtu.be

06/11/2012 - 12:27 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
Mě taky vydržely nejdřív 11 kol a pak co poslal Diego, tak kolem 14. Měl jsem obavy, že Martin pojede na jednu na měkkých, ale nakonec se rozhodl pro dvě.

06/11/2012 - 12:20 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
| Martin Brož | Porsche F1 Team odpovědět
@
až na to že jsem jel prakticky na tvým setupu :o)

06/11/2012 - 10:05 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
0
@ Radim Podešva napsáno:
  podla mna to bude z velkej casti setom úsměv aj ty si hovoril, ze na svojom ti dali cca 11 a na diegovom ovela viac, takze mozno to bol podobny pripad.... len by ma to nastavenie fakt zaujimalo, to muselo okrem gum snad zrat aj travu pri ceste...esteze tu ziadna nebola Grin

06/11/2012 - 09:43 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
@ Martin Brož napsáno:

Nevěřím, že tobě daly 11, když i mě vydržely 14, ale i tak jsem jel dříve, abych zbytečně netratil. Pokud jsem trefil boxy. Grin 

06/11/2012 - 07:49 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
Gratulace Martinovi, opět vymyslel skvělou taktiku. Kvalifikaci jsem bohužel posral při výjezdu ze zatáčky za hotelem. Podle sektorů bych to měl v pohodě na pole position na druhém jsem měl náskok 4 desetiny na prvního. 
Start z 9. místa celkem povedený, ale rovika krátká tak do T1 myslím na 8. místě. Pak předjíždění pěkné s oběma B2S a Honza F. tam byl menšé problém, když měl o dost vyšší ts, ale nakonec se povedlo po druhé rovince. V prvním stintu ještě mini hodiny v s1 a ztráta 3 sekund. První boxy celkem v pořádku a před druhýma jsem se dostal na 6 sekund k prvním dvoum, jelikože Michala Cvopu jsem potkal za hotelem bez křídla. Při druhých boxech školácká chyba, když jsem netrefil nájezd pro boxy a ztratil tím další čas, který okořenili mechanici 9s zastávkou. Takže ztráta na první dva už byla velká, tak jsem si chtěl zajet best lap a udržet už to zak do cíle. Sporadicky když jedu údržbu, tak tvořím nejvíce chyb. Takže zase za dva týdny. Díky všem co přišli.

Jina posledních 9 závodů a 8x 3 místo a 1x N ze Spa. Chtělo by to změnu. Grin 

06/11/2012 - 07:43 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+2
Teraz priamo k tym subojom:

Co sa tyka sikany, tak je to tam strasne uzke. Da sa tam auto vybrzdit ale do tej druhej casti (na pravu ruku) sa vojde uz len jedno auto. Uz samotny najazd je len tak tak, iba pokial sa tam pomaly dvaja vopchaju vedla seba. Za cely pretek sme tam mali vela subojov a vzdy sme si to miesto nejak nasli. Nemozes sa hned stazovat na 1 pripad Peter, kde sme sa tam obaja nenapchali. Zazrak je, ze sa to nestalo viac krat.

Ja som v tom momente nevedel, ci sa ti podari udrzat vedla mna aj v zakrute, alebo nie. Nevidel som na teba po celu dobu, takze som to presiel tak ako som presiel. V kazdom pripade, keby si to nestrhol doprava ale siel rovno a snazil sa to nejak vytocit, tak by som ta nechal prejst - inu moznost by som nemal, kedze by som bol vonku a nebolo by tam miesto. 
A btw, v rovnakej situacii som bol behom toho stintu aj ja a tiez si ma nenechal na tom vonkajsku. Akurat ze ja som videl, ze mi tam miesto nenechas, tak som sa stiahol a zaradil som sa za teba, aby som si urobil lepsi najazd do dalsej sekcie.

K tomu poslednemu kolu - co som tam mohol robit? Vies ako sa jazdi ta sikana. Je tam dvojite brzdenie - zabrzdis, preletis cez obrubnik a dobrzdis do apexu. Ja som si plynule prechadzal na vonkajsok, ty si to na poslednu chvilu strhol dovnutra a vypustil to predomna. Ja uz som bol vtedy na brzdach a nemal som co robit. Videl som ta vedla seba, tak som vyrovnal volant na chvilu a nechal ti tam miesto, aby si sa tam vopchal, ale kebyze uhnem este viac, tak by som tu zakrutu uz nevytocil, ale preletel by som rovno. Mali sme uz obaja zodrate gumy, viac som robit nemohol. Ty si to tam strihol pod takym uhlom, ze si to nemohol prejst bez toho, aby si mi nezkrizil stopu. To sa stalo a stratil si kontrolu. Co som mohol spravit ja? Jedine zablokovat kolesa a nechat ta ist bez boja? To v poslednom kole urobit predsa nemozem úsměv Viem ako jazdis, cakal som, ze uz pojdes vabank, ale aj tak som tomu nevedel zabranit. A pritom som ta uz mal za zadkom, stacilo pockat na rovinku - bez naskoku by som uz na nej nemal narok... Hned po preteku som pisal s chalanmi, nech si to pozru a dali mi za pravdu.
A pre porovnanie - pozri si prvu polovicu 2. stintu, kde si ma na tom istom mieste obehol - krasne sme si tam nechali miesto, mali sme dost gripu aby sme to ustali vedla seba celu kombinaciu. TU uz bolo vidno, ze to bolo inak prevedene a hrali nervy, ale to je normalne.... nemozes to ale hadzat cele na mna Wink Myslim, ze inak boli nase suboje super a vramci moznosti dost fer...

06/11/2012 - 00:45 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
+1
Fuh, tak dneska mam z toho dost zmiesane pocity úsměv
Q - zase som to pos*al a odpalil som si pole...cas skoro sekundu za bestom, pokaslal som prvy sektor a nestacilo to ani na Diega...
S - vysiel v pohode, udrzal som si priecku...
R - peter s diegom mi hned zacali uchadzat, ja som zvolil vyssi pritlak a maly top speed, takze na mna hned utocil Frajbis a mal som co robit, aby som sa udrzal. Ked som sa "oslobodil", zacal som tlacit ale auto strasne smykalo a ani zdaleka som sa nepriblizil k casom z treningov. Prave v prvom stinte som vyzeral byt najrychlejsi. Siel som teda do boxov velmi skoro a stratil som v premavke za B2S. Aj tak som ale vysiel tesne za Petrom. Myslel som, ze mi ujde, ale drzal som sa ho a dokonca som zacal utocit. Vyzeralo to, akoby mu rychlo odchadzali gumy a mali sme vela subojov, par krat sme sa vystriedali vo vedeni. Posledny pit som mal o kolo skor a spravil som si vdaka tomu 2 sec naskok. Po desatinke som ho navysoval ale potom som nahle stratil grip a behom 2 kol som mal Petra za zadkom. Cakal som, kym mu znova odijdu gumy na konci stintu, ale stale to neprichadzalo. Bili sme sa ako to slo, so slabym top speedom som branil ako drak, snazil som sa nechavat miesto ked to bolo mozne. Vyvrcholilo to v poslednom kole, kde ma peter chcel vybrzdit a zavadil o moj predny zaves a stratil kontrolu. Bol som z toho dost v rozpakoch, nevedel som ci mam alebo nemam cakat, nakoniec som to dojazdil na 1.mieste. Replay som pozeral hned ako som sa vypol a myslim, ze som nespravil nic, cim by som tu koliziu zapricinil, co mi potvrdili aj iny jazdci. V kazdom pripade dakujem Petrovi aj AliG za super pretek a treningy, bola to riadna divocina cely tyzden na tejto trati úsměv

06/11/2012 - 00:30 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
+1
@ Petr Zoubek napsáno:

Myslím, že by toho šlo i více. Co jsem koukal, tak jste se tam naháněli pěkně přes závod. Jak s Michalem tak s Martinem. Ten konec už tvrdý no od obou. 

05/11/2012 - 23:44 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+1
| Petr Zoubek | Kartrace F1 Team odpovědět
That's everything what I can say about this race ...

http://www.youtube.com/watch?v=mf2_Pmb0bts 

05/11/2012 - 23:36 | offline | 116 příspěvků | registrován: 29.04.2010
0
88 | Jakub Ptáček | Pure PRO Racing odpovědět
ne mel jsem softy...taky jsem musel jet tedy bez nejakyho probrzeni a i tak sem musel posledni kola hodne zvolnit...ale 14kol na softech by mi to tady dalo i kdybych jel totalni hranu...

nevim cim to je...asi stylem jizdy...ale asi i nastavenim...

ja zase nechapu, kde mam nabrat potrebnou rychlost...porad mi davaj kluci minimalne vterinu na kolo, asi se budu muset vratit k plechacum, tam sem takovej problem atakovat spicku nemel:o( tady i kdybych se rozkrajel, tak to nejde...

@ Martin Brož napsáno:

05/11/2012 - 22:49 | offline | 784 příspěvků | registrován: 03.04.2010
0
40 | Zdeněk Švancara | OBT 2015 odpovědět
Já to taky nechápu, 6x jsem to v Abu zkoušel a vždy mi softy daj max 12 kol. No a při závodě v pohodě 17, stačil jeden Pit. To mě posol bulvu.

05/11/2012 - 22:30 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
0
tak aspon to... btw jak je možný že ti daj softy 17kol a mě max 11, při údržbě? to fakt mi kebule nebere.. neměl jsi spíš hardy?
@ Jakub Ptáček napsáno:

05/11/2012 - 22:25 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
0
88 | Jakub Ptáček | Pure PRO Racing odpovědět
jj, vsiml jsem si tam toho tukance, ale zlutyho sem nic nemel...

jelikoz jsem nemel cas na nejaky trenink, tak jsema jel s jasnou strategii...zkusit to na jednu na softech, coz se povedlo, ale posledni dve tri kola byla spis udrzba:o) nakonec 6.misto...na vic jsem dneska nemel, takze spokojenost...pekny souboj s kolegou...myslel jsem, ze to das taky ne jednu, tak sem to za tebou drtil:o) 

05/11/2012 - 22:23 | offline | 784 příspěvků | registrován: 03.04.2010
0
uf, su v cíli. Předně se musím omluvit Kubovi Ptáčkovi za ťukanec před řazením na rošt, pár sekund jsem vůbec nikoho neviděl, myslel jsem že to celý spadne :-/ nespadlo a i v tom jak jsem jel pomalu jsi byl ještě pomalejší, snad toho moc žlutýho nebylo Smutný jinak závod jsem se pronudil, prakticky furt jsem šetřil pneu abych dojel na dva pity, což se povedlo, lepší pozici bych asi stejně nezískal jet býval na 3 boxy... uvidíme za dva týdny

05/11/2012 - 22:19 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
0
99 | Jan Nováček | Sparco Racing Team odpovědět
Tak ja jsem s dnesnim zavodem spokojen,stihaci jizda se povedla start z posledniho mista se povedl..Zavod jsem si uzil hlavne souboje s tymem B2S a ve finale stahovani Jana Frajbise bohuzel chybelo trosku ale celkove 5.misto potesiUsmívající se

05/11/2012 - 22:18 | offline | 148 příspěvků | registrován: 24.02.2010
0
@ Michal Cvopa napsáno:

Se stane, nevadí. Do lamy docela daleko... 

05/11/2012 - 22:15 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
multipage «  1 2 3 4  »

nový příspěvek nový příspěvek    nové příspěvky neexistují nové příspěvky neexistují    zavřeno Téma zavřeno Téma

Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist