facebook twitter youtube
google plus

minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha

Stahuj

GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory

shoutbox
témata
22/04/2019 - 07:51
>> Replica TAG Heuer Aquar...
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 05:22
>> Samson Ebukam Jersey
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 05:17
>> Rex-Burkhead-Jersey
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 05:12
>> Keenan Allen Color Rush ...
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 05:06
>> Cheap Nike Shoes
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 04:49
>> www.thetopsoccer.com/clu...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum

anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si Videa
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si výsledky závodů
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si fórum
Host čte si fórum
Host prohlíží si profily
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv

Fórum zpráv > Sezóna 2012 > Závody > 19-USA 19.11.2012
multipage 1 2 3 4  »

| | odpovědět
Ahoj všichni, jak tady čtu příspěvky, tak si říkám, jestli vůbec bude někoho zajímat pohled toho nejpomalejšího v poli, ale i tak napíšu svoje dojmy ze závodu.
Když jsem viděl časy zajížděné těsně před kvalifikací, tak jsem si říkal, že mám po závodě, ale nakonec to naštěstí tak výrazné nebylo. Po startu jsem měl jak na dlani potíže soupeřů, ale vůbec jsem si nevšiml, že jedním z nich je i Radim . Po pár kolech jsem viděl, jak raketově se za mnou objevila stíhací formule, říkal jsem si, že pojedu jak můžu, ale pořád jsem se snažil nechat kolem sebe dost místa, aby mě šlo dobře předjet. Přesto jsem vnímal, jak je ten stíhač opatrný, určitě neměl jistotu, jestli neudělám něco nečekaného a nevyřadím ho. Po chvilce se přede mě onen stíhač dostal a já s překvapením konstatovel, že to byl Radim. Pak jsem sledoval, jak dojíždí Pavla Králíčka, který se ale tak snadno nechtěl dát. Nastalo to, čeho se Radim bál u mě a byly vyrobeny další hodiny. Radim se opět propadl za mě a když se znovu blížil, tak už jsem věděl že to je on a při vjezdu na cílovou rovinku jsem mu udělal místo a pustil dopředu. On by se tam dostal i tak, ale chtěl jsem minimalizovat rizika. Až do 11 kola, kdy jsem zajel do pit to pro mě byl celkem vzrušující závod. Králíček i Švancara přede mnou dělali chyby a nedobržďovali do zatáček, tak jsme si několikrát prohodili místa. Ale přeci jen byli rychlejší a tak mi nakonec ujeli. Ale přesto jsem si poprvé v lize užil prvních soubojů o pořadí.
Později jsem měl potíže s rozhodnutím jak uzpůsobit jízdu, když se za mnou začali blížit jezdci, aby mě předjeli o kolo. Nechtěl jsem zasahovat do bojů a riskovat předjíždění v technických pasážích, proto jsem několikrát opět vyjel mimo trať a čekal na předjetí. Přitom jsem si mohl akorát tak uvědomovat, že jsem uhnul o dost dřív, protože jsem pokaždé tímto manévram ztratil kolem 6s. Ale jelikož jsem neměl prakticky nikoho, s kým bych bojoval o umístění, tak to prakticky nejde považovat za nějakou skutečnou ztrátu. Rozhodně lepší, než když se mi tohle nepovedlo ohlídat v minulém závodě, kde jsem neuhnul v nejednom případě tak, jak by bylo třeba.
Závody odjeté ode mne tak, jako tento v Austinu považuji za úspěšné. Někomu tímto možná vykouzlím úsměv na tváři, ale je-li člověk realista, musí si stanovit i reálné cíle. A ty se mi podařilo naplnit jednak kvalifikováním a poté i tím, že jsem celý závod zvládl bez výraznější chyby a podal stabilizovaný výkon. I když se to nezdá, velice jsem si ten závod užil a jsem rád, že zde mohu ten závěr sezóny s vámi odjet. Aspoň jsem byl nejúspěšnějším závodníkem v kategorii nad 50 let.Smějící se

20/11/2012 - 19:46 | offline | 19 příspěvků | registrován: 01.01.1970
+3
| Petr Zoubek | Kartrace F1 Team odpovědět
@ Radim Podešva napsáno:

Radime.. to jak jsi psal o důchodu je fakt blbost. Cítil jsem se stejně po Belgii, Singaporu, Korei a Indii, ale teď jsem znova 2x bojoval o vítězství a 2x mi to Martin H. nedal. Grin K čemu mi jsou ty qq? Grin Prostě chci říct, že né vždycky se daří a né vždy to vyjde. Hlavu vzhůru, stejně už tě asi neporazím, ale vzdávat se nebudu a pojedu v Brazílii totální maximum. Děkuju moc Michalovi Šmídlovi za spoluprací. Celý závod jsme byli na TS, ale i tak jsme vyhořeli na strategii. Gratulace Martinovi Hodásovi a za týden LETS ROCK N ROLL.

20/11/2012 - 13:30 | offline | 116 příspěvků | registrován: 29.04.2010
+4
| Martin Brož | Porsche F1 Team odpovědět
@ Radim Podešva napsáno:
nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

20/11/2012 - 13:02 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
0
46 | Radim Podešva | F1 IC LIGA odpovědět
@ Martin Brož napsáno:
Zkoušel jsem ho před letoškem, ale nechtěl už jezdit no. Jeden závod by možná vyšel. Ja zkusím ještě Z. Zvěřinu Wink Grin

20/11/2012 - 12:40 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
| Martin Brož | Porsche F1 Team odpovědět
@ Radim Podešva napsáno:
to bych mohl oslovit K. Juránka Grin jezdí on vůbec ještě něco? úsměv) taky legenda IC úsměv

20/11/2012 - 12:36 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
0
5 | Michal Cvopa | Team Target odpovědět
@ Radim Podešva napsáno:

Ehm, dík GrinGrinGrin

20/11/2012 - 12:24 | offline | 975 příspěvků | registrován: 17.02.2010
+2
Nutno povolat Petra Mohapla. Grin

20/11/2012 - 12:22 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+5
| Michael Šmídl | Kartrace Racing odpovědět
@ Marek Brožík napsáno:

Však právě proto jsem psal, že se za některé ťukance omlouvám ale určitě si nesypu popel na hlavu za všechny ty incidenty co mezi mnou a Martinem v závodě byly. Ber to spíše tak, že to byly emoce po podělaným závodě, který nám s Petrem nevyšel dle představ.

Brazílii nejspíše jedu a tam už se nebudu ohlížet a krýt záda někomu tak jak to bylo v Austinu, protože tohle to "povolání" mi moc nejde Grin ale když bude Petr za mnou a bodově by mu to náhodou na Radima vyšlo tak ho pustím úsměv

20/11/2012 - 12:21 | offline | 6 příspěvků | registrován: 29.04.2012
+3
@ Michal Cvopa napsáno:

Já tu 69 myslel trošku jinak :-)) 

20/11/2012 - 12:20 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+3
@ Radim Podešva napsáno:

Mega brutál race Grin... Pošlu klidně na ICQ tady nebudu spamovat jinou ligu úsměv

20/11/2012 - 12:07 | offline | 975 příspěvků | registrován: 17.02.2010
+1
@ Marek Brožík napsáno:

a jo :-)) se mi to plete s Martinem Brožem jeden byl přede mnou a druhý za mnou no. :-))

20/11/2012 - 12:06 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+1
13 | Marek Brožík | NaMax odpovědět
@ Radim Podešva napsáno:

Ty jsi mi dal nové jméno - Martin :-))  

20/11/2012 - 12:04 | offline | 499 příspěvků | registrován: 13.08.2012
0
@ Martin Hodás napsáno:

Jako s Michalem dáváte 69 ? Překvapený

20/11/2012 - 11:55 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+3
11 | Martin Hodás | PRO Racing odpovědět
@ Michal Cvopa napsáno:
uz som povedal, ze 70 je ciel Grin ale tak pripadne uberem plyn a dam 69, aby sa to zhodovalo s tvojimi predstavami...Grin

20/11/2012 - 11:49 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
Trošku rozeberu i z mého pohledu. kvalifikace se mi nepovedla, ale na lepší místo by to stejně asi moc nebylo. Start jsem měl povedený, ale zaspal přede mnou Kuba Ptáček, kterému jsem se tak tak vyhnul. V S1 bok po boku s Honzou Nováčkem udělal jsem chybu, když jsem se roztočil a padnul na poslední místo. Druhé roztočení přišlo, když jsem předjížděl Pavla Králíčka, když jsem vjel na obrubník hned za s1 na rovince, která nás přívádí do vracečky před nejdelší rovinkou. Boxy u mě proběhly celkem v poklidu. 
Velká omluva jezdcům vepředu za puštění o kolo, kdy jsem v s1 se otáčel z hodin a snažil se co nejrychleji poslat mimo trať, ale štěstí, že se nic nestalo. ( poprvé jsem pouštěl někoho o kolo Smutný ). Pak jsem chtěl dojet závod, když jsem vzal cca v 17 kole tvrdé pneumatiky a dojet do cíle a dostat se před Martina Brože a snažit se ho udržet za mnou. To byla další osudová chyba, protože na tvrdých jsem jezdil jak kokos. Poté co mě předjel Martin po jeho třetím boxu jsem se rozhodl, že se nebudu trápit a zajedu si pro měkké - náskok na Martina Brožíka jsem měl kolem 15sekund a bylo nějakých 6 kol do cíle. To jsem myslel, že sjedu cca 5s a dostanu se zpátky na 7. místo, ale Martin zajel do boxů taky, takže to bylo vyřešené. Absence tréninku šla znát a musím zabrat v posledním závodě ať si udržím 3. místo celkově, které bych tímto získal v sezóně rFactoru již po třetí za sebou. 

Gratulace jezdcům vepředu, jeli jak z jiné planety a moc velké díky Martinovi Hodásovi, že mi drží šance na celkové třetí místo. úsměv

Snad dorazíte na poslední závod v co největším počtu a zakončíme tak dle mě velmi podařenou sezónu.  

20/11/2012 - 11:49 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+3
@ Martin Hodás napsáno:

V Australce rozdíl v cíly 64tisícin, kolik stáhneš dnes? Grin

20/11/2012 - 11:46 | offline | 975 příspěvků | registrován: 17.02.2010
+1
11 | Martin Hodás | PRO Racing odpovědět
@ Michal Cvopa napsáno:
opovaz sa! Smějící se

20/11/2012 - 11:21 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
Špatné, až otřesné.. A když jsem viděl, jak se kolega propadl po startu až do hlouby pole, neměl jsem ani chuť pokračovat.. Cíl byl pomoci mu, hlavně v setupu a dále v race... Nevyšlo ani jedno..

A já v boxech? Pche... Vyjedu od mechaniků, najednou mě zahlásí spotter, že jsem odjel další kolo.. Mě to tak zmátlo, že jsem vypl omezovač a dostal STOP/GO... Na to jsem nervy opravdu neměl a vypl to.. A i tak dobře, aspoň Rejdim ukořistil body navíc.. Já, kdybych nezazmatkoval, tak to 4 místo dám... Na první tři jsem samozřejmě neměl.. To já Martinovi vrátím v lize jiné Grin

20/11/2012 - 11:16 | offline | 975 příspěvků | registrován: 17.02.2010
+1
13 | Marek Brožík | NaMax odpovědět
Pro Michaela Šmídla - Rozmysli si co píšeš, chvástáš se tu jak ti nekdo napral bok, jak tě něčí chování na trati vytáčí, pak se koukneš na replay, zjistíš že si jel sám jak hovado a napíšeš že nikoho neviníš a sám si sypeš popel na hlavu. No každej si na to udělá obrázek svůj... 

Závod z mého pohledu, byl včera fantastický - alespoň co se soubojů týče.
Kromě posledních cca sedmi kol, jsem nemohl být ani chvilku v klidu a to především zásluhou Sládka. S tebou jsem si to včera opravdu užil, myslím že to bylo relativně férové, i když v momentě kdy se ti podařilo mě předjet, jsi mě tvrdě zavřel pro další zákrutu, skoro jsem to do tebe napálil. Ale je jasný, že když se ti podařilo dostat se po polovině závdu konečně předemě, že jsi to chtěl udržet na dýl, jak jednu zatáčku :-)) Nevím jak by to dopadlo, kdyby jsi závod dokončil, koukal jsem na replay a pravděpodobně ti odešli gumy, je to škoda.  V jeden moment jsem se dostal do souboje i s Podešvou, tam jsem očekával že ho potrápím více, ale zvolil jsem špatnou defenzivní stopu v momentě kdy na mě útočil, z první zatáčky okruhu jsme vyjížděli bok po boku a a bylo to zajímavé i v té následující táhlé.
Ztráta v cíli nebyla nikterak velká, Radim byl včera rozhodně k poražení - to by byl pro mě cenný skalp. 

Moc se těším na Brazílii, je to okruh který známe všichni po slepu, je krátký a tudíž by rozdíli nemuseli být velké. Navíc každá chyba znamená ztrátu, vedle zatáček nejsou únikové zóny z betonu, bude důležité vyvarovat se chyb.  

20/11/2012 - 10:14 | offline | 499 příspěvků | registrován: 13.08.2012
0
Tak takovou tragédii jsem až nečekal. Čekal jsem, že na nejrychlejší nebudu mít, ale nedařilo se nic. Už opravdu přichází důchod.

20/11/2012 - 07:57 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
-2
multipage 1 2 3 4  »

nový příspěvek nový příspěvek    nové příspěvky neexistují nové příspěvky neexistují    zavřeno Téma zavřeno Téma

Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist