facebook twitter youtube
google plus

minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha

Stahuj

GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory

shoutbox
témata
19/02/2019 - 09:50
>> detail is quite delicate...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 09:01
>> Although GIF white shirt...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 08:59
>> money to wait a moment e...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:59
>> Be inferior to changing ...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:06
>> the shoe with year the m...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:04
>> the side focal point of...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum

anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si profily
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv

Fórum zpráv > Sezóna 2013 > Protesty > 09 - NĚMECKO / 7.7.2013

closed

88 | Jakub Ptáček | Pure PRO Racing
@ Martin Brož napsáno:
 palec nahoru

11/07/2013 - 22:21 | offline | 784 příspěvků | registrován: 03.04.2010
0
46 | Radim Podešva | F1 IC LIGA
@ Martin Brož napsáno:
Grin Grin. Buďte rádi za to co máte. Mám internet a za 1gb se platí cca 500 pesos, skoro to samé co koruny. Jsem to nevědel na začátku a projel jsem to za den a půl. Smutný

11/07/2013 - 21:58 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
| Martin Brož | Porsche F1 Team
Komise IC zasedla a resume je následující: protest se zamítá.
Modrá vlajka byla aktuální v až v zatáčkách T3 a T4. Čímž P. Králíček neporušil žádné pravidlo. Ke kolizi došlo právě v momentě kdy soupeře chtěl pustit vyjetím ze závodní stopy, leč tam už soupeř vjel. 

Toliko oficalita, za mě prostě obecně je nutno dávat pozor a to jak u jezdců rychlých, tak u těch s modrou vlajkou. Nikdy nemohu počítat s tím že ten přede mnou uhne ihned jak mě uvidí a na tu stranu s kterou já počítám, proto musím brát v potaz možné zdržení i nestandartní jízdu toho přede mnou. A z pozice toho kdo je předjížděn, pokud vím, že mně někdo zezadu dojíždí, dopředu vím kde je jaká zatáčka a rovinka a trochu si i to kde uhnu z cesty mohu připravit a pak jsou všichni spokojeni. Samozřejmě ale předjížděný nemůže očekávat, že by byl předjížděn v místě, kde by to těžko kdo čekal.
Jde hlavně o to dojet do cíle a bavit se, opravdu musí na tyto manévry zaměřit pozornost každý.

PS: případně odvolání proti verdiktu je možné u Bernieho Podešvy po zaplacení kauce 500Kč na pořízení datového tarifu, aby mohl video shlédnout úsměv

11/07/2013 - 21:47 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
+4
13 | Marek Brožík | NaMax
@ Jan Frajbiš napsáno:
No hlavně Honzo já nevím už....A nemáš náhodou pocit že jsi do něj na výjezdu najel?? Jasně že mohl uhnout už v té první zatáčce klidně, ale když se tak nestalo, tak to neznamená, že ty mu najedeš na čumák na výjezdu a nestačíš zareagovat na změnu směru kterou udělal. Já už nevím, by jste chtěli bejt všude hned, nehledě na to že jsi do něj ťukal docela dlouho než tě napadlo ubrat plyn. Další věc, jak můžeš napsat že neočekávaně brzdil daleko dříve? Ty musíš počítat s tím, že jezdec před tebou může brzdit mnohem dřív, zvláště když je to někdo z konce pole, stejně tak má pomalejší výjezd, ale ty jsi zjevně nepočítal ani s jedním, proto jsi ho skoro sejmul a na výjezdu to do něj napral, pak to svedeš na něj, protože je o kolo a jediný co udělal že neuhnul hned při první možnosti.

08/07/2013 - 08:23 | offline | 499 příspěvků | registrován: 13.08.2012
+7
46 | Radim Podešva | F1 IC LIGA
@ Jan Frajbiš napsáno:
Protest se nebere. Zjevně jiný závod. Skin nesedí. 

08/07/2013 - 00:54 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+3
15 | Pavel Králíček | AS Racing
@ Jan Frajbiš napsáno:
zjevne moje chyba to je jasny vzdy se snazim poustet ...poustim bohuzel pro mne dost jezdcu....tady mi to holt trosku nevyslo

07/07/2013 - 22:38 | offline | 62 příspěvků | registrován: 20.03.2011
0
22 | Jan Frajbiš | F1 IC LIGA
Chtěl bych podat protest na Pavla Králíčka [AS Racing], který, toho času jezdící o dvě kola zpět,  mě zcela neregulérně zdržel v nájezdu do 40. kola, přičemž došlo i ke kolizi. V nájezdu to první zatáčky už jsem byl za Králíčkem, ten navíc zcela neočekávaně brzdil daleko dříve, takže jsem se poprvné jen těsně vyhnul, když jsem si na výjezdu ze 4. zatáčky najížděl do volného prostoru abych ho předjel, jelikož nedbal modrých vlajek, vjel mi do cesty a došlo ke kolizi, přičemž mě téměř zastavil. Tím jsem ztratil šanci stíhat Michala Cvopu na 4. místě. 

Vím, že mě to neposune před Michala, ale tento způsob ježdění mě opravdu štve. A chápu, že tady se z kamarádství tresty nedávají, ale toto zbrždění by si trest zasloužilo, třeba ne v tomto závodě, ale např. posun na startu v dalším závodě. 

07/07/2013 - 22:20 | offline | 522 příspěvků | registrován: 20.09.2012
-2

nový příspěvek nový příspěvek    nové příspěvky neexistují nové příspěvky neexistují    zavřeno Téma zavřeno Téma
closed

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist