facebook twitter youtube
google plus

minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha

Stahuj

GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory

shoutbox
témata
19/02/2019 - 09:50
>> detail is quite delicate...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 09:01
>> Although GIF white shirt...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 08:59
>> money to wait a moment e...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:59
>> Be inferior to changing ...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:06
>> the shoe with year the m...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:04
>> the side focal point of...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum

anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv

Fórum zpráv > Sezóna 2014 > Ligové závody > 15 - Japonsko - Suzuka - 5.10.2014
multipage «  1 2 3 4 5  »

10 | Tomáš Konrád | Independent F1 Team odpovědět
Tak dnes to byl parádní závod, ale zase se ukázalo, že porazit Honzu znamená bejt pekelně rychlej a odjet bezchybnej závod, což sem opět nedokázal. 

Ale popořadě: v kvalifikaci se mi hodně dařilo, pole position mi uteklo o pár tisícin, ale pak se Honza odhlásil a když se přihlásil bylo pořadí přehozený takže sem startoval z 1. fleku, chvilku sem zvažoval jestli Honzu před sebe nepustit na startu, ale nakonec sem se sobecky rozhodl toho využít, ikdyž to Honza zkoušel do t1 vnějškem,ale byl moc širokej, pak už se mi dařilo pomalu ujíždět. Měl sem to nastavený více na přítlak, takže pneu šli celkem rychle do háje, plán byl soft-soft-hard-soft, dařilo se mi držet slušný tempo, bylo tam sice pár drobnejch chyb, ale jinak to jelo jak drak, a po poslední zastávce sem vyjel na 3. místě asi 7s za Radimem a 9-10s  za Honzou, který jel na hardech, Radim jel pak ještě do depa a já začal topit pod kotlem, stahoval sem Honzu tak vteřinu na kolo a 2 kola před koncem už sem byl na něm nalepenej, ale věděl sem, že má vyšší top speed takže na rovince to bylo bez šance, tak sem to zkusil v technický pasáži v první sektoru, zkoušel sem to povnějšku v t6 jako tušim Ricciardo dneska, ale bylo to uspěchaný a najel sem levym kolem do trávy stáhlo mě to a už sem byl v bariéře, křídlo v tahu a já jel skokro celý 2 kola jak šnek, naštěstí sem měl velkej náskok a uhájil alespoň 2. flek, no asi zafungovala spravedlnost za ten start.

Gratulace všem co bodovali nebo aspoň dojeli no a Honza to už je neskutečná série a klobouk dolů nad takovou spolehlivostí, tak snad ho příště zase trochu potrápim, takže čao za týden ve Francii.

05/10/2014 - 23:41 | offline | 85 příspěvků | registrován: 30.01.2014
+3
21 | Robert Konrád | TEAM ORION RACING odpovědět
@ Radan Hodek napsáno:
Radane, jel jsem měkký, jen jsem měl od startu hodně pochroumaný auto, moc se nedalo jet. Tímto se omlouvám Tomovi Oulehlovi za ten start, přede mnou šel do smyku Jáchym a já mírnoučce otočil volant, abych nabral směr mimo Jáchyma, ale ty ledové pneu se okamžitě trhly. Škoda, věřil jsem si na body a mrzí mě, že to odneslo víc lidí... Ale Radan si aspoň trochu zazávodil.

05/10/2014 - 22:51 | offline | 269 příspěvků | registrován: 10.02.2014
+2
@ Milan Paták napsáno:
Přehozený pořadí Frajbiš-T.Konrád

05/10/2014 - 22:35 | offline | 85 příspěvků | registrován: 30.01.2014
+1
73 | patty | F-AST F1 PRO Team odpovědět
co se to resilo v zavadecim kole?

05/10/2014 - 22:23 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
+1
9 | Miroslav Chvojka | Independent F1 Team odpovědět
@ Stanislav Vlnas napsáno:
Ved ja taky nechtel, aby si nekde zastavil, nebo to poslal mimo trat...ale byl jsem na tobe 2x nalepenej tesne pred zatackou a tam uz slo o 3-5km/h zpomalit a pustit me, neztratil by si tim vice jak pul vterinky.... a dost blbe se jezdi za clovekem, co je okolo po zadu, protoze kazdej uhyba trosku jinak a je to dost nepredvidatelne....

05/10/2014 - 22:14 | offline | 329 příspěvků | registrován: 23.01.2014
+1
@ Filip Pacák napsáno:
Kamo GrinDD Raketa tam proletela GrinDD Uprimne, necekal jsem to a vubec jsem se nekoukal do zrcatek, chtel jsem se branit vnitrkem...a pak jen vidim, jak letis vedle me GrinDD Zadna reakce z me strany, pouhe stesti, hh :o))))

05/10/2014 - 22:10 | offline | 329 příspěvků | registrován: 23.01.2014
+1
88 | Jakub Ptáček | Pure PRO Racing odpovědět
tak dneska super zavod s troskou stesti...takze u me spokojenost, i kdyz Tomas stahuje neuveritelne a udrzet ho do konce sampionatu bude asi nad moje sily...

kvali tak nejak prumerne...mel si na vic, ale nepovedlo se...a postoupil jsem do druhe casti z devate pozice...tam sem se rozhodl pro dve zastavky a do druhe casti sem nejvyjizdel...

start z devate pozice vysel prumerne...ztratil sem tusim jednu pozici nad kolegou...hned na zacatku sem se dostal pred Filipa po jeho chybe v 1.kole a od te doby zacal nas souboj...hned mi ukazal jak ma nastavene sve auto a na rovince kolem me projel, jak kdybych mel zarazenou zpatceku, ale do sikany sem ho opet predjel...

pak sem trosku cuknul a drzel ho celkem od sebe...jel sem dlouhe prvni dva stinty...takze po prvnich boxech sem vyjel tesne pred Filipa a okamzite sem se zacal branit...neodolal jsem a Filip sel predeme...k me smule byl za nim tesne Milan Patak na softech a na jednom vyjezdu sem udelal chybku a byl predemnou taky...tam mi Filip poodskocil a myslel jsem, ze to bude hodne tezky...ke konci stintu sem ale videl, ze ho stahuju, tak sem si zase zacal verit a kdyz zajel do boxu celkem brzo, tak sem vedel, ze bude mit i na posledni stint hardy...trosku sem tam spuntoval kluky na trizastavkove strategii, za to omluva, ale nechtel sem to dat uplne zadarmo...

posledni stint sem vyjel 11kol pred cilem na softech a zacal na to dupat...Filipa sem dojel asi po dvou nebo trech kolech a diky cerstvym gumam sem se pred nej dokazal rychle dostat...videl jsem, ze par kluku co byli predemnou se mi ocitli v zadech, takze sem musel jet porad na doraz a dokazal jsem nakonec i s notnou davkou stesti urvat treti flek...

muj nejvetsi rival tomas byl ale bohuzel predemnou a opet neco umazal...bude to hodne tezky.o)

05/10/2014 - 22:06 | offline | 784 příspěvků | registrován: 03.04.2010
+4
37 | Stanislav Vlnas | AS Racing odpovědět
@ Miroslav Chvojka napsáno:
priste uhnu urcite driv,nechtel jsem te drzet ok,sory

05/10/2014 - 22:06 | offline | 115 příspěvků | registrován: 11.03.2014
0
31 | franklin | TATRA F1 RACING odpovědět
sory Mirku taky jsem tam u konce hodil jedno kamikaze zbytečně, mno čekal jsi to naštěstí. .tak ještě jednou omluva už jsem u konce trochu tekl 

05/10/2014 - 22:05 | offline | 581 příspěvků | registrován: 16.06.2010
0
@ Marek Prokeš napsáno:
Mohl si mit jeste o jednou vice, kdybych tam necukl...mozna nejezdit jak kamikaze..nechapu, jak si to tam mohl poslat....T3 - kolo 12....

05/10/2014 - 21:53 | offline | 329 příspěvků | registrován: 23.01.2014
0
40 | Zdeněk Švancara | OBT 2015 odpovědět
@ Tomáš Konrád napsáno:
jj, čekal jsem vás zleva vnitřkem a najednou jste byli za mnou vpravo. No ještě že tak.

05/10/2014 - 21:52 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
0
@ Zdeněk Švancara napsáno:
V pohodě já tě viděl včas jen sem se nemohl rozhodnout z jaký strany se ti vyhnout.

05/10/2014 - 21:52 | offline | 85 příspěvků | registrován: 30.01.2014
0
@ Stanislav Vlnas napsáno:
A co po me chces, abych jel nalepenej na tobe?? 2x jsem byl kurva tesne za tebou a ty nezajem...jedem si dal...zaspuntovat me za dve kola o nejakych 6-8 vterin... paradni vykon... Tak sorry, zbrdzdil si me jen o 2-3 vteriny Grin

05/10/2014 - 21:49 | offline | 329 příspěvků | registrován: 23.01.2014
+1
27 | Marek Prokeš | Superprix odpovědět
Tak 2x urvane křidlo.Jsem idiot dneska to bylo na boj o bednu.Musim si na to davat vetši pozor.Jinak omluva Frajbišovi a Ptačkovi snad to na vaši jizdu nemělo vliv.Grat podiu

05/10/2014 - 21:49 | offline | 53 příspěvků | registrován: 17.08.2011
+1
37 | Stanislav Vlnas | AS Racing odpovědět
Jako promin ale mam zastavit a pustit te,rad te pustim ale nechci pri tom stratit deset sekund protoze ty si jeste pomerne daleko,priste vyjedu s trati a pustim te fakt sory...

05/10/2014 - 21:47 | offline | 115 příspěvků | registrován: 11.03.2014
0
| Martin Brož | Porsche F1 Team odpovědět
musím se k tobě přidat, zdržel mě taky dost nehezky, skoro celý kolo, ikdyž u mě to nemělo na výsledek vliv

05/10/2014 - 21:44 | offline | 916 příspěvků | registrován: 18.02.2010
0
40 | Zdeněk Švancara | OBT 2015 odpovědět
Mirku a Tome omlouvám se za to nešťastný otočení v esíčkách. Snad jsem vás moc nezbrzdil, ja se jen modlil abyste se vyhnuli. Ještě jednou pardón.

05/10/2014 - 21:41 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
0
Dekuji panu Vlnasovi za to, ze me okradl o jiste 3.misto... Mozna by nebylo na skodu neignorovat modre vlajky...nespuntovat me 2 cela kola za sebou.... Dik....

05/10/2014 - 21:41 | offline | 329 příspěvků | registrován: 23.01.2014
0
60 | Radan Hodek | RETRO TEAM odpovědět
@ Jaroslav Lištvan napsáno:
Jardo promiň za ten start, jsem viděl, že se něco děje, to je skoro každžý závod, vždy jsme kolem toho projeli v takovym běžnym tempu po startu, ale neodhad jsem to, že situace před tebou vyžaduje přibrždění a už to bylo. Takže do boxů po 1 kole pro křídlo. Bylo nás víc, zazávodil jsem si tentokrát trochu s Robertem Konrádem, jel asi tvrdý gumy, jinou taktiku, tak jsme se mezi zastávkami střídali v pořadí, asi 10 kol před koncem jsem zase počítal, jak mi to vyjde s PIT a chvilku nepozornost a zeď s křídlem zase v čudu. Dobelhal jsem sed do boxů, ale součet ran už auto rozhodil, zkusil jsem jedno kolo, ale auto táhlo doleva, začal jsem být nebezpečím pro ostatní, tak jsem raději zajel do boxů. Díky všem za závod.

05/10/2014 - 21:37 | offline | 332 příspěvků | registrován: 29.11.2012
0
45 | Jaroslav Lištvan | GYROL F1 TEAM odpovědět
Díky za super závod, zase kokotiny na startu, přibrzdil jsem abych někam nevlít a Radan mě nabral na vidle,,,autíčko se zabarvilo,,,výměna v boxech všeho možného a stíhací jízda,,,najednou předemnou obrazovka z windowsu,,,zase nějaká popičená aktualizace,,,vytočený jako prase 10s v prdeli jedu za Radanem,,,na softech jsem to stáhl asi za 3 kola,,,při dostižení Radana mi najednou zmizel a objevil se zamnou,,,čekala mě druhá zastávka v boxech, výměna na hardy,,,při vjezdu jsem překročil  rychlost,,,auto po úvodním bodyčeku pořád nestabilní, musel jsem jinak do zatáček, zadek klouzal více než jsem byl zvyklý,,,celé kolo jsem přemýšlel co znamenají ty šipky v levo nahoře, stop, nebo průjezd,,jsem zastavil, úspěšně mi vyměnili gumy, šipky nezmizely,,tak další kolo, tam jsem si urazil křídlo, takže oprava 12s a v dalším kole teda pojedu konečně průjez,,projel jsem,,hurá, nejbilžší soupeř, předposlední jezdec byl zamnou,,,super,,,na hardech auto divoké, zase křídlo, pak už se s tím nedalo jet, tak jsem to zabalil,,,konečně jsem měl čas trénovat a pak tohle,,,není možné takové věci dělat na startu,,to je kamikaze,,,,

čus příště,,

05/10/2014 - 21:25 | offline | 457 příspěvků | registrován: 05.11.2012
0
multipage «  1 2 3 4 5  »

nový příspěvek nový příspěvek    nové příspěvky neexistují nové příspěvky neexistují    zavřeno Téma zavřeno Téma

Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist