facebook twitter youtube
google plus

minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha

Stahuj

GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory

shoutbox
témata
22/04/2019 - 07:51
>> Replica TAG Heuer Aquar...
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 05:22
>> Samson Ebukam Jersey
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 05:17
>> Rex-Burkhead-Jersey
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 05:12
>> Keenan Allen Color Rush ...
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 05:06
>> Cheap Nike Shoes
(0 odpovědi)
22/04/2019 - 04:49
>> www.thetopsoccer.com/clu...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum

anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host čte si fórum
Host prohlíží si Videa
Host prohlíží si novinky
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kontaktní informace
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host prohlíží si novinky
Host čte si fórum
Host čte si fórum

Fórum zpráv > Sezóna 2015 rF 2 > Ligové závody > 13 - Singapur - Marina Bay
multipage 1 2 3 4  »

60 | Radan Hodek | RETRO TEAM odpovědět
Já tato obvinění nesnáším. Na mě si měl před časem neskutečnej objev, že mým cílem byla sviňárna, když jsme spolu kolidovali v Rakousku. Teď napíšeš, že Jáchym žádný výpadky nemá, že se jen vymlouvá, když si sám předtím zkazil závod.

Normálně bych napsal, zamysli se nad sebou, ale v tvém případě je lepší, když myslet nebudeš vůbec.

23/09/2015 - 20:39 | offline | 332 příspěvků | registrován: 29.11.2012
0
73 | patty | F-AST F1 PRO Team odpovědět
Mozna sem opomenul napsat, ze jsem nereagoval na clanky tady, ale na Jachymovu novinku a jeji nadpis!! Ale nechtel sem to resit tam.
Dyt preci to ze Jachym chce skoncit, tak se nenapise novinka. Jachym tady tim provokuje uz delsi dobu, mozna sem dement a debil, ale zase ne takovej, abych nemel prehled. Ja sem totiz sezral vsechnu moudrost a vim moc dobre o kazdym jaky je pilot, jak jezdi, jak umi bojovat, jak umi vyuzivat trat, vim dokonce i kdo jaky ma styl a to proto, ze se o to zajimam. A zajima me kazda malickost a drobnost. A proto jezdim r Factor 2. Pilne trenuji na LT, podotykam na LT, nejsem z tech, kteri se neukazou pred zavodem ani kolem a pak vlitnou do zavodu. Martin Hodas je vyjimka.
Taky kvuli tomu abych vubec mohl jezdit ligu, jsem si nejprve poridil Asseto, ktere neproslo, pak nasledne licenci na rF2, Hardwear a pod.
Takze ja si tady jedu svoji ligu a svuj sampionat, ktery diky par jedincum ma vynikajici uroven a vynikajicne si zazavodim. To me hlavne zajima. To ze obcas nekdo jede a nebo nejede a nebo skonci a nebo zase prijde uz mne moc nezajima. Predevsim me zajima deni na trati, reci uz tady okolo, krom reseni nejakych konfliktu je uz spise pro zabavu.
Nedovedu si predstavit, ze by mel nekdo ve FSR takovy pristup.
Ja predpokladam, ze se tady jede sampionat nejlepsiho F1 simulatoru, ktery v soucasne dobe je. Chapu taky, ze nekdo prahne po Assettu, taky uplne presne vim kdo a proc.
Ale ted se jede sezona Rf2, az se dojede, tak si delejte co chcete, ale nenahlodavejte atmosferu. To ze mate problem s black screenem uznavam, ze je na hovno. ALe zase je mi divny, ze se to tu vubec nijak neresi a ceka se, az co to udela v zavode. Na skype jsem Jachymovi naposilal vsechny mozny fora Rf2, kde se ten problem resi a jsou tam i nejaky rady a tipy.
Honza Frajbis sem taky chodi jako mistr sveta, vestinou to hned nekam narve, nebo neco posere a pak napise , jeee ja nemel cas, sorry nebudu vam kazit zavod ahoj. Toho sem jeste nikdy nevidel s nikym bojovat a kdyz, tak to skoncilo kalamitou. Jestli kvuli tomuhle chcete jezdit Assetto, tak to potom chapu. Neni nad souboje v rF2. Neznam jinou hru, ve ktere by se dalo tak luxusne bojovat. ...a pak napise byt ci nebyt.
Byste si meli uvedomit, ze sou tu porad lidi co spolu zavodi a venuji tomu svuj drahoceny cas a energii. A treba je to i jejich laska, Formule 1. A chteji simulovat tu atmosferu ze vsim vsudy.
A ne porad cist, jak je to vsechno na hovno a jak to pada, a ze tady je bug a tady..jeste jednou a koncim a udelam z toho jeste senzaci. No nevim hosi, nevim, nevim......to ja mam trosku jinou predstavu.Asi sem debil, nevim.

22/09/2015 - 23:41 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
+4
40 | Zdeněk Švancara | OBT 2015 odpovědět
@ Jáchym Švejnoha napsáno:
Nepochopím, že takovýho tvrďáka rozhodí nějakej Mamrd. 
Tvl. koho budu porážet? Kdo mi upeče set? Kdo mě bude posílat do pr..le? 

22/09/2015 - 13:37 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
0
69 | Jáchym Švejnoha | OBT 2015 odpovědět
@ Jaroslav Strišovský napsáno:
Ja se snazim, jizda me bavi, ale proste mi to dela porad, a k tomu jeden dement co ma jen plnou hubu kecu, na to proste nemam.

22/09/2015 - 09:27 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
0
35 | Jaroslav Strišovský | Shark Racing odpovědět
to je škoda, už teraz nás je veľmi málo.. snáď to ešte prehodnotíš Wink

22/09/2015 - 09:12 | offline | 163 příspěvků | registrován: 13.03.2012
0
21 | Robert Konrád | TEAM ORION RACING odpovědět
@ Jaroslav Strišovský napsáno:

22/09/2015 - 09:11 | offline | 269 příspěvků | registrován: 10.02.2014
0
@ Milan Paták napsáno:
Takže, pro jednoho debila, kterej sežral všechnu moudrost, já končím s ježděním kvúli tomu, že mi to prostě dělá black monitor, někdy se to jen kousne. K tvýmu videu mojí jízdy. v zaváděcím kole měl black Honza, v t zatáčce, auto tam skoro zastavilo, robert ubrzdil, já ne. Ale uznávám, byla to moje chyba. Dál to pokračuje, nájezd na tu ohnutou rovinku, v zatáččc sem měl black, psal sem to už asi 10x, jen ty si naprosto vymatlanej a nepochopíš to. byl krátkej ale byl. pak sem jel dál, jen sem nevěděl, jestli mi chybí celý křídlo, nebo jen kousek, takže sem to zkusil a v jedný sem to nedotočil. tím sem věděl že musím do boxu, že křídlo chybí, tudíž semjel pomalejš. a na tý další rovince sem uhejbal zdendovi a někomu za nima, jenže přišel druhej black, delší. a jak psal zdenda, byl na něj spáchán atentát. Jakmile máš blacj, hra přestane reagovat na tvoje příkazy, můžeš točit a brzdit jak chceš, hra pokračuje při blacku tím, jak si zrovna měl sešláplý pedály a zatočenej volant. Proto když brzdíš a zatáčíš tak vlastně skoro zastavíš, pokud ale zrovna jedeš rovně a máš nějak sešláplej plyn, tak jedeš dál. Jelikož se mi to stalo i v monze a nevím už co s tím, dál jezdit prostě nebudu, nejen kvuli mě, ale je to i pro druhy nebezpečný. tratě a zbytek vám dodám na každej závod, o to se neboj. Ale o jedno tě prosím, už si mě neber do huby, když si meleš stejně pořád jen tu svoji, idiote.

22/09/2015 - 08:52 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
+2
35 | Jaroslav Strišovský | Shark Racing odpovědět
@ Milan Paták napsáno:
to vyzerá, akoby mal Jáchym tiež ten black screen alebo iný technický problém asi, veď sa v tých situáciách nesnažil brzdiť ani točiť

22/09/2015 - 08:17 | offline | 163 příspěvků | registrován: 13.03.2012
0
Borci to jezdej takhle.

22/09/2015 - 02:23 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
jako Jachyme, doopravdy nechapu co jako nacvicujes. Pokud dobre chapu, tak jste se s Radimem domluvili, ze tomu tady budete sefovat a ze se o to tady budete starat. Jakoze servis tem platicim lidem, co tomu venujou cas. Misto toho tady ctu porad jak je hra na hovno, jak ti to porad pada a ze na to seres a jeste jednou a pod..
Jako neprijde vam to vsem blby vuci tem lidem, co sem prisli zavodit a venujou tomu cas. Uz jen nehlede na pristup lidi co nedokazou ani napsat jestli pojedou a slusne se prihlasit a nebo odhlasit ze zavodu. 
Zavod si prosral uz v zavadecim kole a ne ze si mel startovat z boxu, ale za tohle rovnou DSQ. To je hra jeste hodna. Ty tvoje crashe mi taky neprijdou na nejaky vypadky hry. Podle meho si byl nasranej, ze si zavod prokaucoval, uz jen volbou pneu a nasledne startem z boxu..
To ze ti hra dela nejake nesmysli, si jedinej na svete, nikdo takove problemy tady nema, tak nechapu proc porad hazes vsechno na hru a na bugy ve hre. Doposud co vim, tak hra slapala kazdemu jako hodinky a nebyl zadnej problem. Me hra funguje normalne.

22/09/2015 - 02:07 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
-2
no..kdyby jste jezdili ty zahrejvaci kola normalne a ne ze skoro uz zavodi, tak se to nemuze stat. Ja to nechapu kolikrat. Jedu a zamnou porad nekdo nalepnej a nekdy vidim ze ma co delat aby to ubrzdil, aby mne nesundal. Nechapu. Uz sem to tu psal kdysi, ze zahrejvaci kolo je skoro nejnebezpecnejsi z celeho zavodu.

21/09/2015 - 21:09 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
Jo, a jeste jeden bug. obcas se stava, ze po pripojeni nevidim zadny auto, nebo vidim naky auto jak jezdi bez kol, ale vcera po odsoupeni sem chvili sledoval zavod, a na trati mi jezdil tenhle transformers.

21/09/2015 - 21:07 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
0
myslim, ze tam bylo bugu az az. ja startoval z boxu, protoze jak mel honza black, tak zpomalil, robert to ubrzdil , ja ne a urval sem kridlo. dal sem ESC a chtel vyjet na trat a svitila mi porad zelena, jako ze muzu ject. ja pockal az se seradite na rostu, odstartujete a odjedete za prvni zatacku, pak sem jel. ale v klidu sem moh vyject driv, coz by asi tak bejt nemelo.

21/09/2015 - 20:45 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
0
no tak preci nejsem blazen...fakt jsem prijel do boxu a 3 sipky, dyt sem zkusil vsechny, az ta posledni se chytla..a ne jenom sipka, jeste na zemi cervenej ramecek..a ten blikal myslim

21/09/2015 - 19:10 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
11 | Martin Hodás | PRO Racing odpovědět
Dostal som sa k tomu asi pol hodku pred kvaldou, zobral som set z Monaca, predlzil prevodovku a dufal, ze bude dostatocne rychly __tongue__.gif tu trat som videl prvy raz na rf2...

Q - pokaslal som treti sektor, ale aj tak to bol moj best. Chybalo len .03sec __tongue__.gif
S - Odlepil som sa bleskovo a v T1 som bol bezpecne pred Tomasom

R - Isiel som asi len svoje tretie kolo s plnou nadrzou, nevedel som ako na tom budu gumy a aku ist strategiu, tak som siel maximalne opatrne, kontroloval si odstup za mnou na rovinkach a daval bacha na gumy.

V druhom stinte na SS som urobil mensiu chybicku v T4, skrtol som si o obrubak a zatacku som presiel v rally style - nic vazne, ale prisiel som o 10% z prednej pravej pneu, co ma stalo asi dve kola stintu.

Do tretieho som teda staval dost skoro a zobral som softy, ale do ciela bolo aj tak daleko. Miru som 2x undercutol co mi dalo naskok do poslednych kol, kedy ma konecne dobehol. Daval som si pozor, aby nebol prilis blizko na DRS, az kym nedostal black, potom to uz bol len povinny dojazd, aj ked som sa nenudil, lebo predna prava dostavala pekne zabrat a v cieli som mal uz len 29% __tongue__.gif

Inak som najviac stracal v T1 - vnutri bol retarder a na vonku v T2 to zas vedelo pekne smyknut. S plnou som nemal vela najazdene, tak som tam za ziadnu cenu nechcel riskovat a skusat, ako to mozem prejst rychlejsie, radsej som tam cely race stracal a kontroloval situaciu na DRS, ako to tam niekde poslat do smyku úsměv

btw Milan, hra ti za ziadnych okolnosti nezobrazuje sipky ostatnych jazdcov v  boxoch, bud to musel byt nejaky pekny bug (aky som este nevidel) alebo neviem... __tongue__.gif

21/09/2015 - 19:00 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
+2
@ Milan Paták napsáno:
To tvoje šaškování v boxech je luxusní. 

21/09/2015 - 17:47 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
0
na videu v case 2.12, jsem si splet DRS s omezovacem

21/09/2015 - 14:57 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
Zavod byl senzacni, trat je skvela, mam rad Singapur pro jeho technicke pasaze a minmalni prostor pro chyby.
Start na VC Singapuru byl pro mne v ohrozeni, tak sem k tomu pristupoval trochu laxneji, ale pro jistotu jsem nalital par kol v treninku. Nakonec vse dobre dopadlo a ja mohl startovat, ale hodina na trenink pred zavodem byla nedostacujici.

Q- POdle ocekavani jsem zajel slabej cas a kdyz uz me zbyval posledni pokus mereneho kola, tak nekdo predemnou na cilove rovince dokoncil sve kolo a jel rovne a to me zmatlo, takze sem nedobrzdil do T1 a musel se spokojit s 8. mistem.

R- pred startem uz sem vedel, ze budu v klidu a nikam se nebudu cpat a spise se budu soustredit, abych zdarne tu mysku na zacatku projel a hned neskoncil. Taky jsem tak ucinil, ovsem Robert K. predemnou v T1 vyjel mimo trat a trochu se mi tam primotal a rikal si o to, abych si to s nim rozdal. Bylo videt, ze je nervozni a nejede uplne v klidu. , tak jsem na nej naskocil. Ihned za zatackou na rovince jsem na nej vlitnul a predjel ho. Ovsem Robert byl tvrdej a hned mi na to odpovedel v dalsi v zatacce, kde mi vybrzdil a nacpal mi to tam. Byl sem celkem prekvapenej, kde se to v nem bere, ale byl to peknej cistej souboj a ja musel bohuzel se tomu prizpusobit. Takze bok po boku jsem najizdel s Robertem do dalsi zakruty a tesil jsem se na dalsi souboj o zatacku. Ovsem Robert to neunesl a misto aby zatocil, jel rovne. Trochu mi to bylo lito, ale zaroven jsem si rikal, jednoho mam z krku.
Pak prisel na radu Jara S.
Jara je rizek, v posledni dobe s nim casto prijdu do styku a vim o nem, ze je rychlej a jentak se nevzdava, je to bojovnik a zda se, ze ma fistrona a jezdi hlavou, takze se s nim nebojim bojovat!! Byl jsem na 5. miste a prisel souboj s Jarou. Na Jarovi bylo videt, ze moc netrenoval, mel problem s obrubniky. Jel jsem za nim par kol a sledoval, jestli na nej vubec mam. Postupne jsem se priblizoval, az jsem se dostal na dostrel a diky DRS jsem JAru na rovince predjel a zacal jsem si budovat lehkej naskok. 4. misto bylo super. 
Pak prisel sok, kdyz sem videl stat v zatacce nekoho z Independent a koukam, ze jsem na druhem miste. Vubec jsem nevedel, co se deje.
Ovsem druhe misto jsem vedel, ze mi ani nahodou nepatri, takze sem zacal pokukovat, co ze se to vlastne deje a kdo ze je zamnou vubec. Na to jsem prisel ihned, kdyz sem v zrcatku videl raketu Miru CH. Byl jsem nervozni a diky soubojum v prvnim stintu, jsem nemel gumy v dobre kondici a zacal jsem delat drobne chyby. Po takove jedne, jsem musel na obrubnik a s obrubniku mimo trat. Zamnou byl Mira, tak jsem se rozhodl, ze ho pustim radeji pred sebe a myslim, ze to tak bylo i spravne.
Zkusil jsem se Miry drzet, ale marne, gumy nedrzely a uz sem si nemohl dovolit jet hranu.
Zajel jsem asi celkem brzy do boxu a 1. stint jsem mel asi kratsi. Nejsou jeste grafy, takze nevim uplne presne, kdo jakou jel strategii.
Po vyjeti z boxu, jsem se dostal zase za Jaru. Nevedel jsem jak na tom je, ale podle toho jak jel, tak uz mel gumy na srac. Hledal jsem recpet na to, jak ho predjedu a kde. Na JArovi bylo videt, ze je nervozni a delal chyby. Zkusil jsem to na nej opet na rovince pod DRS, ale JAra statecne branil a by z toho opet krasnej souboj. JAru jsem nemohl predjet, skvele branil  i s gumama na srac. Nakonec se rozhodl zajet do boxu a ja mel klidek.
Zjistil jsem, ze jsem na krasnem 3, miste a strasne dlouho tomu tak bylo. Uz sem se videl na bedne, uz sem si pripravoval rec, co zase tady budu psat, jak se budu zase smat  a pak to prislo.
Mel jsem velkej naskok, nikdy v zivote by mne nepadlo ze uz muzu o to misto prijit, kdyz sem na rovince zachrapal a splet jsem si brzdny bod a zatacku jsem prelitnul. Laxne sem si myslel, ze to jeste vytocim a v klidecku jsem dobrovolne, kdyz sem si myslel, ze tam ma, jeste misto, sem to narval do zdi.
Polil me pot.
Jelikoz to bylo v kole ve kterem sem chtel zajet pro cerstve gumy a diky velkemu naskoku, jsem to nevidel jeste jako velkou tagedii. Ta prisla az v boxu.
Zajel jsem do boxu a tam na me svitila 3x sipka. V tom kole asi zajizdelo vic pilotu do boxu. Takze sem zastavil hned u te prvni. Nic se nedelo. Predemnou taky svitila sipka a zamnou prijel do boxu nekdo z Independent, takze sem mu asi stal na fleku, za to sorry. Popojel sem na dalsi sipku. Opet se nic nedelo. UZ sem zacal zmatkovat. Covnul jsem zpatky na to misto a zase nic. Zase na to misto predemnou a zase nic. Uz sem videl, jak prichazim o 3. misto. Pak vidim v dalce jeste jednu sipku, tak sem rozhodl zajet k ni.
Tam uz bylo vsechno v poradku, cekal jsem tam asi 22 s nez me opravi, takze ztrata na 3. misto obsazena R. Konradem byla v prdeli. Takze co ted??
No takze sem se narovnal pekne, otrel celo a zaclo to. Nasadil jsem vrazedne tempo, dole na kulickach jsem videl, ze se blizim a ze dohanim Roberta, zbyvalo do konce zavodu par kol a ja videl jeste nadeji, ze bych ho mohl donat, taky jsem si rikal, ze by Robert mohl trochu znervoznet a jakmile se dostanu na dohled, tak ho psychicky zdeptam a 3. misto jeste udelam. Ovsem prisel dalsi sok.
Auto dostalo zahul, nestril jsem ho. Najednou pred tunelem mi prestalo brzdit leve predni kolo a mel jsem co delat, abych to ustal. Musel jsem jet rovne a ze zatacky pak vycouvat a vratit se na trat.
Jeste jsem vubec netusil co ze se to s autem vubec stalo, nechtelo se mu zatacet a pri brzdeni to byla katastrofa. Jamile jsem se dotkunl brzdy, ihned mi auto tahlo k jedne strane a spatne brzdilo. To uz sem vedel, ze se muzu rozloucit s 3. mistem a pomalu jsem se zacal bat jeste o 4. misto. Znazil jsem se jeste dojet na 4. miste s neovladetlnym vozem, ale nakonec se povedlo. Az po projeti cilove pasky, jsem poradne prozkoumal, co ze to s autem vubec bylo. Zjistil jsem, ze mi doopravdy prestalo brzdit leve predni kolo, ale uplne. To jsem ve hre jeste nzazil, ale i to k tomu ppatri.
Takze pro mne super race, skvele jsem si to uzil a uz se tesim do Japonska. V pondeli nemuzu, to bych nerad. Nedele mi vyhovuje. JInak diky chlapci za race.

Taky specielni diky Martinu Hodasovi, ze si prisel zazavodit. (veni, vidi, vici)
prisel, videl, zvitezil. Skoda tech padu hry.
Pridam tady jeste tradicne aspon me video, jelikoz sem marne mamil z Jachyma server replay, ale ten to ma na haku a uz se vidi v Assettu. V detske hre...

21/09/2015 - 14:18 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
21 | Robert Konrád | TEAM ORION RACING odpovědět
Tak se taky ještě vyjádřím k závodu. 
Nemám trať rád, přesto se mi dařilo neustále zrychlovat.
Kvalda se mi vyjímečně povedla, první a poslední kolo bylo nadočekávání. Pak přišlo zaváděcí kolo Honzův black, já za ním zpomalil, ale Jáchym za mnou ne a otočil mě, auto vypadalo v pořádku, tak jsem se pokusil uklidnit a postavit se na start.
Start se mi moc nepovedl, Jarda S. se dostal vedle mě, tak jsem dřív brzdil a myslel, že projedeme vedle sebe, ale na výjezdu z první zatáčky mě vytlačil mimo, tak jsem musel uklapnout a zařadit se za něj. Pak v souboji s Milanem jsem přehlídl brzdnej bod a udělal první chybu. Počkal jsem až všichni přejedou a vycouval zpátky na trať, za mnou zůstal jen Jáchym, který patrně startoval z boxů. Začala stíhací jízda, Jáchym jel zřejmě na softech, tak jsem mu ujížděl. Soupeři mi sami uhýbali svými chybami, tak jsem se poměrně rychle dostával dopředu. Pak za mě z boxu vyjel Tomáš, chvíle nepozornosti, kdy jsem přemýšlel, co se mu asi stalo, přehlédnutí brzdného bodu a opět byl Jáchym přede mnou. Zase stíhačka, doklapnutí a po drobném zaváhání na výjezdu předjetí. Opět celkem bez problémů jsem Jáchymovi ujížděl, ale ne dlouho, opět chyba, smyk pneu už mi nadávali a Jáchym byl opět přede mnou. Na odrovnaných pneu už jsem Jáchyma nepředjel, ale uhnul mi do boxů. Bylo jasné, že pojede na víc zastávek než já, tak jsem se pokusil uklidnit, eliminovat zbytečné chyby a jet své tempo. Po 14ti kolech jsem zajel do boxů a sledoval odstup Jáchyma, bylo mi jasný, že bude přede mnou, ale ne nijak daleko, ale ejhle, oprava 22s... Zřejmě po Jáchymově ťukanci v zaváděcím kole... Nevšiml jsem si, že bych měl nějaké poškození... Takže velká ztráta, opět nervozita a nasr.... a na výjezdu z boxů mi to dělalo nějaké kraviny a hned jsem měl o kus spojleru méně... a trochu nedotáčivé na pravo... Jet se s tím dalo, tak jsem jen překontroloval nastavení  v boxech, abych tam zase nebyl půl minuty a jel jsem. Doufal jsem, že se o nějaké to místečko ještě posunu, teď jsem byl sedmý a dařilo se lépe, než jsem čekal. Dojel jsem Zdendu a po mírné chybě ho předjel. Jáchym a Jarda S. mi uhnuli někde v boxech a najednou jsem byl na nečekaně vynikajícím čtvrtém místě za Milanem se ztrátou téměř minutu. Říkal jsem si, že s trochou štěstí bych to tady mohl dokroužit. Jarda S. za mnou mě nijak nedotahoval, tak to vypadalo slibně. Sotva jsem si to pomyslel, ejhle, tam jsem měl brzdit.... a Jarda byl přede mnou. Zanadával jsem si a jel dál. Netrvalo dlouho, Jarda si moc nadjel a narazil na neviditelnou zeď a já jel do boxů ze čtvrtého místa. Přede mnou nikdo, za mnou nikdo, tak jsem to chtěl v klidu dokroužit spokojenej s umístěním. Najednou koukám, Milan v boxech, byl tam neskutečně dlouho a já byl 20s před ním. Začal mě stíhat, 2, 3 kola jsem sledoval, jak jede rychle a spočítal jsem si, že mě nestihne do konce dojet, tak jsem jen v klidu kroužil... Navíc ještě pak upekl brzdy a já si po té hrozné jízdě dojel pro neskutečnej třetí flek... Takže za týden v Japonsku, tam se těším, ale rozhodně v neděli...
p.s.: doufám, že jste při čtení neusnuli 

21/09/2015 - 11:50 | offline | 269 příspěvků | registrován: 10.02.2014
0
Takže si to nemám brát osobně? 

21/09/2015 - 08:40 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
0
multipage 1 2 3 4  »

nový příspěvek nový příspěvek    nové příspěvky neexistují nové příspěvky neexistují    zavřeno Téma zavřeno Téma

Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist