facebook twitter youtube
google plus

minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha

Stahuj

GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory

shoutbox
témata
19/02/2019 - 09:50
>> detail is quite delicate...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 09:01
>> Although GIF white shirt...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 08:59
>> money to wait a moment e...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:59
>> Be inferior to changing ...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:06
>> the shoe with year the m...
(0 odpovědi)
19/02/2019 - 07:04
>> the side focal point of...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum

anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host prohlíží si profily
Host čte si fórum
Host prohlíží si profily
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host prohlíží si telemetrie
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv

Fórum zpráv > Sezóna 2015 rF 2 > Ligové závody > 17 - San Marino - Imola
multipage 1 2 3 4  »

73 | patty | F-AST F1 PRO Team odpovědět

Best lap v zavode.

08/11/2015 - 20:39 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
+2
21 | Robert Konrád | TEAM ORION RACING odpovědět
@ Milan Paták napsáno:
Nee, byli jsme ve stejném kole, po prvních Martinových boxech, ale stejně jsem moc nekladl odpor... 

06/11/2015 - 15:45 | offline | 269 příspěvků | registrován: 10.02.2014
0
Je tohle predjizdeni o kolo??
https://youtu.be/CUa4HQkriKI?t=2m11s

06/11/2015 - 14:14 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0

04/11/2015 - 01:58 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
+2
@ Jan Frajbiš napsáno:
ja sem rad, ze Honza jezdi, ze jezdi i Martin Hodas , zcela urcite to meni deni vepredu a tim padem i tempo celeho zavodu. Vznikaji pak i chyby a zavod je urcite atraktivnejsi. Ja myslim, ze se to porad zlepsuje a verim i tomu, ze vsichni co tu jezdi maji vysokou uroven a je to pak znat i na trati, ze dokonce T1 po startu ma uroven a dojizdime az na par vyjimek vsichni do cile. Dal bych si klidne jeste sezonu, porad verim, ze je co zlepsovat. Ale buh vi co bude.

04/11/2015 - 00:00 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
+1
22 | Jan Frajbiš | F1 IC LIGA odpovědět
@ Miroslav Chvojka napsáno:
Fakt jsem netrénoval, sám jsem byl překvapený jak se mi povedlo to první kolo. Jak jsem říkal, asi jste v tu chvíli museli mít dobře stažený půlky že jednoho z vás budu zdržovat když budu mezi vámi, nakonec s vypětím všech sil jste to dali oba přede mě, ale tohle kolo by mělo bejt na první dobrou ;-) 

Start blbej, reakce dobrá, ale odpich jsem neměl, Jáchym hned předemnou, Milánek na druhý straně, naštěstí nebyl odvážnej a Jáchym hned v druhý udělal chybu a byl jsem zpět. Martin jel pomalu jako vždy ve stylu "viděl jsem trať poprvé, neznám gumy, neznám nic, přizpůsobím se a budu špuntovat". Což mi včera vyjímečně vůbec nevadilo Grin aspoň jsem stíhal. 

Byly tam nějaký bojůvky, nejdřív udělal chybu Tomáš, pak já. V tom momentu jsem asi ztratil a už jsem to během závodu nebyl schopnej zlikvidovat. Během závodu jsem celkem nenásilně byl schopnej šetřit pneu, takže v prvním stintu jsem dojížděl velmi pomalu, pak jsem viděl že posledních 5 kol můžu jet jako prase, že to vyjde. Už jsem byl asi vteřinu a kousek za Mírou dvě kola před koncem, ale udělal jsem chybu v předposlední zatáčce, tak už jsem si to dokroužil.

Bedna je pro mě skvělej výsledek. Skoro jsem si říkal, že jestli takhle jezdíte každej závod, stálo by za to něco natrénovat, mohlo to dopadnout ještě o fous lépe, ale nebudu hladovej. Brazílie je super trať, doufal jsem, že by se opět jela v pondělí, jelikož závod je večer, ale podle kalendáře je v neděli, tak ještě uvidím úsměv 

03/11/2015 - 23:36 | offline | 522 příspěvků | registrován: 20.09.2012
+4
Tak se taky vyjádřím, když jsem ,,vynechal" minulej závod. 
Už v přípravě jsem měl hrůzu z toho, jak je rychlej Jáchym a tušil jsem, že ho porazím jen, když udělá pár velkých chyb... 

Kvalda mi vůbec nešla, osmé místo, ale byl jsem radši, doufal jsem, že se posunu o něco na startu a pak jsem si věřil na postup vyrovnanou jízdou.
V zahřívacím kole jsem viděl, jak šíleně laguje Karel Baško, takže cíl pro start byl dát si ne něj pozor a pokud možno rychle před něj.

Start - překvapilo mě, jak blízko se tady stojí za sebou, start se mi docela povedl, narozdíl od Milana přede mnou, ale jak se stálo blízko sebe, musel jsem hned uklapnout. Karel měl horší start, tak jsem se před něj hned dostal, ale Jarda díky mému uklapnutí se naopak dostal přede mě.

Závod pro mě byla více méně po dlouhé době nuda, většinou jsem kroužil sám a jen sledoval rozestupy. Milan mě překvapil dost vysokým tempem, když s Jáchymem se docela dlouho drželi vedoucí čtyřky. Jejich tempo bylo o ligu výše než moje a začal jsem to s tím postupem vidět bledě... Jáchym pak udělal chybu, já si vybral na jeho objetí špatnou stranu a musel jsem mimo trať. Lehce jsem se dotkl zdi a poškodil zavěšení a dostal napomenutí za zkrácení tratě.  Takže jsem ubral a jel chvíli pomalu a obešlo se to bez penclí... Po prvním pitu jsem viděl, že Milan to natahuje a začalo to vypadat na jedinou zastávku, vytušil jsem příležitost a začal tlačit. Mílovými kroky jsem ho stahoval a Jáchym za mnou dělal to samé a stahoval pomalu i mě. Při troše štěstí to mohlo být i to páté místo, po druhém pitu jsem nebyl daleko za Milanem, ale ani Jáchym za mnou. Ten mě dojel dříve, než jsem dojel Milana a moc práce se mnou neměl, ani jsem se nebránil, prostě jsem na něj neměl...  Milana jsem nakonec dojel až na DRS, ale to už byl za mnou o kolo Marťan Martin a jelikož jsem hloupej a pouštím o kolo okamžitě, tak jsem ubral, pustil ho před sebe a Milan se mi trhl. To jsem už totálně odpadl a byl jsem rád, že se vůbec držím na trati. Při absenci více chyb, nebo závažnějších chyb soupeřů před sebou, jsem na lepší než to sedmý místo neměl. Takže gratulace vítězi a čest poraženým a klobouk dolů před výkonem jindy ne tak silných Milana a Jáchyma.  

Takže ciao v Brazílii

03/11/2015 - 22:57 | offline | 269 příspěvků | registrován: 10.02.2014
+2
45 | Jaroslav Lištvan | GYROL F1 TEAM odpovědět
Tak taky připojím své pocity.

Tréninku zase jako šafránu, prostě po týdnu to nedávám, dostanu se k PC někde kolem 22h a to už se mi nechce na trať a už vůbec ne, když tam nikdo není.

Takže v neděli před real závodem jsem to musel zkusit, v tu chvíli přišel i pan Konrád (už nevím který to byl, asi Tom  :-) ),,,daroval mi svá natrénovaná data a já mohl na trénovat. Tuhle trať už jsem pěkně dlouho nejel a musel jsem chvíli vzpomínat a učit se, ztráta asi 4s,,,

Pořád jsem měl problém s pouštěním DRS, vždy jen probliklo a neotevřelo. Robert mi poradil, že je chyba v pedálech. Měl pravdu, protože tam mám nějaký rozdrbaný káblik, takže před Q dobrý zpráva. 

Q - časově jsem polepšil o 2s, ale pozičně jsem byl předposlední.

Z - co se nedařilo v Q, podařilo se na startu, nechal jsem zasebou Zdenu, Roberta a Karla. Ve druhám kole na kopci jsem to ale neustál a dostal hodiny, ještě jsem jich několik vytočil na trávě a říkal si, že je to  v prdeli. Gumy jsem tímto odrbal a přemýšlel co dál. Zdenu jsem nemohl dohnat a držel se předemnou pořád kolem 8s. Do pit jsem musel o něco dříve kvůli tomu smyku a rozhodl se nasadit opět žluté, nevěřil jsem moc červeným. Jel jsem si to svoje a hlavně sledoval Zdenu, jak si vede s odstupem na mě. Pak další pit žluté a šlapal na to. Podařilo se dojet Zdenu vlastně o půl pitu, on zajížděl do boxu a já jel dál, už na cílovce jsem si uvědomil, že pokud s ním chci bojovat, měl jsem jet s ním pro nové pneu, ikdyž jsem měl ještě ok ale na dojetí do cíle asi 20 kol to nebylo,,,,při dalším kole jsem ho měl 20s zasebou, to už byl ojasné, že příjdu o 8 místo. Nezbývalo nic jiného, než na tom dojet do cíle,,,10 kol před cílem jsem měl náskok 17s,,,do taktiky se promítali čím dál více o kolo předjíždějící a tím se ztráty trošku smrskávaly až na 2 kola do cíle. Zdena už mě měl na lopatě a pak kolem prolétl Robert a já mohl zase upalovat. V dalším kole jsem musel pustit Roberta a pak probrzdil zatáčku pod kopcem. To už jsem měl 20% pneu a snaži se zůstat na trati, abych moc neztrácel výlety mimo. Po puštění Roberta a probrždění zatáčky jsem musel hodně zppomalit a najednou zamnou žlutý vůz a Zdena nedobrzdil a tukl mi do zadku, roztočil se a tím pádem jsem toho půl kola už dojel před ním. Nebyl v tom úmysl, měl jsem co dělat zůstat mezi čárami a nekoukal do zrcádka,,,tak to byla taková tečka za celým závodem. 
Závod jsem si pokazil v druhém kole,,,tím se mi narušila taktika a pak jsem zbytečně kroužil na totálně sjetých gumách , abych udržel 8 místo a získal o 2 body více něš Zdena. Tímto taky o tyto 2 body celkově se držím před ním.
Tak snad to bude v Brazilii lepší a podaří se podobná účast jako tentokrát..

pokud jste dočetli dokoce, klobouk dolů  :-)

03/11/2015 - 21:44 | offline | 457 příspěvků | registrován: 05.11.2012
+1
9 | Miroslav Chvojka | Independent F1 Team odpovědět
@ Jáchym Švejnoha napsáno:
jj, vpoho, rikam ze to byla moje chyba úsměv ale byl to takovej ten zacatek toho pekla Grin ted se tomu uz nastesti smeju Grin ale zavod jsem pronadaval jak malej jarda zase Grin

03/11/2015 - 20:41 | offline | 329 příspěvků | registrován: 23.01.2014
0
69 | Jáchym Švejnoha | OBT 2015 odpovědět
@ Miroslav Chvojka napsáno:
Míro sorry, ale nebylo to fakt schválně v tom warmu, jeli jsme prostě tři za sebou a oni najednou uhli, ja to nestih. Ty si tam stál jak patník. 

03/11/2015 - 20:18 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
0
9 | Miroslav Chvojka | Independent F1 Team odpovědět
Po minulem zavode jsem si rekl, ze budu o neco vice trenovat Q kola, abych trosku zrychlil, coz jsem udelal, ale tu jsem absolutne nestihal s prazdnou na tymoveho kolegu. Ztracel jsem skoro pul vteriny na nej. Pan Patak me sestrelil, kdyz koncil rychle kolo a ja vyjizdel z depa, skoro jsem to do posledniho kola nestihl......Nic mene povedlo se mi poslednim kolem preskocit Tomase o nejaky ten chloupek na hrudniku Grin. Ale to jsem jeste nevedel, ze zavod pro me bude jedno velke PEKLO.... Zacalo to uz ve warmu, kde mi Jachym ukazal, ze i ve warmu se prej uz "zavodi" a sestrelil me na cilovce, kdyz jsem si chtel zkusit start. Stal jsem na leve strane, takze nejspis ma chyba úsměv. "Ale to jsem jeste nevedel, ze se mi tim obrovskym narazem dodrbal kokpit, urval se mi drzak na zidli a ja tu jezdil jak na lede". A pak boom - 10vterin do zavodu a ja na to prisel a nevedel co mam delat Grin. Musel jsem se hodit na trat a rikam mlady, at mi jde za zidli nahazet nejaky tezky veci, mela na to zahrivaci kolo a byla snad skoro stejne rychla jak profici v depu, co menej kola Grin. Byl jsem pripravenej na start, ale bohuzel zidle byla krive a ja tu sedel jak kokot.. Start se mi moc nepovedl, kolega me v T1 predjel, ale z toho jsem si nic moc nedelal, jelikoz jsem vedel, ze ho Martin ve predu na softech bude spuntovat, takze jsem si rekl, ze si budu spise hlidat pneu a Honzu zamnou. Nemohl jsem vubec jet, byl jsem skoro o vterinu pomalejsi nez byl muj puvodni plan.. Par kol jsem se drzel, ale potom me vzal opet v najezdu do T1 i Honza. Potom uz jsem se zacal strachovat o vysledek, protoze moje rychlost proste nebyla vubec dobra, zadna standartni rychlost z me strany, nevyrovnane kola jak na houpacce... Par kol jsem krouzil za Honzou a najednou vidim, jak Tomas je mimo trat a diky tomu se propadl za me, Jachyma a Milana. Tajne jsem doufal, ze ho tam chvilku podrzej, abych odjel trosku vice, ale trvalo to ani ne pul kola. Milan sel hned na cilovce do T1 a Jachym mu uhnul dobrovolne Grin. Za nejaky to kolo me docvakl a zacalo se na novo. O par kol dale udelal stejnou chybu i Honza a ja byl najednou na 2.miste. Pak se jelo par kol klidneji a vidim, jak Tomas jede o nejaky 3-4kola drive do depa, nez jsem si myslel, ze pojede. Chtel jsem si prvni stint trosku natahnout, abych mel dalsi stinty lepsi pneu, ale neslo to. Zajel jsem do depa spolecne s Martinem. Vyjizdime a Tomas nas predjizdi a v tu dobu jsem si rekl, ze je to ve velke p.... Ale nastesti pro me Tomas kupil dost chyb a Martin ho za par kol predjel. Nasledne jsem je oba sjel a Tomas opet vyrobil chybu a ja byl opet pred nim. Koukam na poradi a vidim, ze je az za Honzou, ktery se mi kolo po kole priblizoval. asi 3kola pred koncem to bylo lehce pres vterinu naskoku na Honzu a uz jsem tak nejak byl smirenej s tim, ze me dojede, ale nestalo se, nejspise vyrobil nejake drobne chyby a ja mel vetsi naskok na klidne dojeti zavodu...Nemohl jsem vubec jet, nemohl jsem se poradne zaprit a delal hrozne pomale kola celej zavod.. Ale ve finale je z toho 2.misto diky chybam, ktere vyrobil Tomas, jinak bych na nej koukal s velkym odstupem. Prekvapil me i Honza svou rychlosti "nejspis trenoval na tajnaka" úsměv. Martin bez komentare, je videt, ze je o dost pred nama, preci jen to jezdi o rok, dva dele? Jinak Gratulace vse lidem, co to dovezli do cile úsměv
Vysledek dobrej, vladne spokojenost, ikdyz s velkym stestim úsměv
Byl to pro me hodne tezkej zavod a nejen diky problemum s kokpitem. Po zavode jsem byl mokrej, jako kdybych vylezl zrovna z bazenu. Pro me osobne jeden z tejtezsich zavodu letosni sezony s polecne s Monakem a Singapurem.

03/11/2015 - 19:31 | offline | 329 příspěvků | registrován: 23.01.2014
+1
Zavod jsem dokoncil mirne propocen a to diky panu bohu, ze mi nadelil Jachymka, to je muj rival uz od detstvi

P- priprava na race byla jakov zdycky absolutne na jedno velke HO..a to z toho duvodu, ze nemam nikoho s kym bych mohl neco resit, pripadne ladit, ci testovat a samotneho me to nebavi.
Takze strategii jsem resil az v zavodu, gumy sem neresil a zastavky uz vubec ne. Vse jsem nechal osudu. Nasadil jsem SS a vyrazil do boje.

Q- jako tradicne, jsem do posledni chvile nevedel, jaky nasadim set, jelikoz nekdo z Independent oponoval vyssim top speedem a to me lakalo, takze jsem byl porad na vazkach, jak se k tomu postavit. Nakonec jsem vzal naky auto a vyrazil. Nedopadlo to nejhure a na rostu jsem stal za Johnem Frajbisem a vedle Jachymka. Nekde tam vepredu byl Independent + mistr Martin Hodas.

S- strat jsem neskutecne posral. Nejdriv jsem zazmatkoval, nahodil pekne 2, takze sem musel jeste vracet na 1 a presto jsem vyrazil jeste celkem slusne a dorazel na J. Frajbise predemnou, ktery asi zrejmne nestartoval uplne nejlepe. Do T1 jsem najizdel v klidku a snazil se nachavat misto Honzovi.

R- zavod byl uzasnej do doby, nez se zacalo zajizdet do boxu. V jednu chvilku jsem byl 2 za Honzou Frajbisem, ktereho jsem videl a myslim, ze sem jsem se mu i trochu priblizoval. M. Hodas + Independent absolvovali zastavku v boxech.
Rozhodl jsem se proto pokracovat, protoze Honza predemnou do boxu taky nezajizdel. Koujkal jsem na stav gum, celkove mi prislo aito porad celkem obstojne ovladatelne, tak sem jel porad. Ovsem to bylo asi spatne rozhodnuti.
Tak nejak uz sem zacal spekulovat, ze pojedu na jednu zastavku. Jenze cca od 17 kola, uz auto bylo jak na lede. To si vyzadalo svou dan v sikane, kde jsem se na vyjezdu roztocil a vyjel do travy. Jeste k tomu se priblizovala spicka, takze sem je musel pustit a to rozhodlo. Do kola 23, nez sem zajel do boxu, sem jezdil kazdou zatacku ze stazenou prdeli, kdy mi auto nekde ustreli.
V boxu jsem tradicne zastavil u soupere, jelikoz nevim proc, ale stale mi sviti boxy i u jinych.
Po zastavce jsem si uzival nadherne ovladajici auto a byl jsem az prekvapenej jak pekne zataci.
No a pak me zacal dohanet Jachymek + Robert K. Jeli na 2 zastavky, takze sem vedel, ze maji  lepsi gumy nez ja, takze sem cekal kdy me dozenou a predjedou. Videl sem je vyjizdet z boxu, takze sem si rikal, ze by se mohli mezi sebou mydlit a nemuseli by mne tak rychle dohnat.
Jachym byl za R. konradem, takze sem vedel, ze se Jachym bude rvat zamnou dopredu
Taky se tak stalo a zanedlouho jsem videl Jachyma v zrcatku jak se pomali priblizuje.
Tak nejak sem predpokladal a planoval co se bude dit. Jako ma vubec rychlost a jestli vubec bude mit na predjeti. Jachymek to zacal zkouset a zacal vystrkovat ruzky, diky cumeni do zrcatka, jsem prehlednul sikanu a projel rovne. Musel jsem zpomalit, abych vratil zavod a souboj do podobneho stavu a diky tomu jsem Jachyma pustil pred sebe v nasledujici zatacce s tim, ze si ho pekne vychutnam na DRS na rovince, jako to rikal M. Hodas. Jenze jedno velke hovno prislo, kdyz misto me, otevrel DRS Jachymek predemnou, jelikoz ho mel najety v bode DRS, to bych se posral.
. Nicmene ja mel gumy celkem ve slusne kondici a mohl jsem na Jachymka jeste po zbytek zavodu zkusit zatlacit. Do naseho souboje s Jachymem se jeste primotal o kolo se hrnouci superman M. Hodas, coz se mi celkem libilo, jelikoz sem si rikal, ze by Jachymka mohl rochu zpomalit. Martin byl rychlej, alene zase tak jednoznacne, takze sem cekal na nejvhodnejsi okamzik, abych ho pustil a neztatil tim moc casu. To se mi povedlo a pustil jsho pekne na rovince. Jachymek to predemnou mel ponekud horsi a urcite poustenim tratil vic nez ja a to me zase trochu priblizilo k Jachymovi. Kdyby zavod kurna trval jeste aspon 2 kola, tak si myslim, ze bych Jachymka psychicky udolal. Takhle jsem ho uz nedohonil. Ale bylo to super a pekne jsem si zazavodil. Takze vsem diky za zavod. A bednarum jedno velke CONGRATULATION

03/11/2015 - 13:40 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
video ze zavodu, aspon neco

03/11/2015 - 12:09 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
@ Zdeněk Švancara napsáno:
Zdenko, já byl o 2s rychlejší než ty, jel jsem za tebou, v těsnějším kontaktu přes půl kola, měl jsi spoustu příležitostí mě pustit. A to torpédo vzniklo z toho, že jsem jel na tobě nalepenej a začal jsi brzdit dřív, než jsem čekal, tak jsem musel prudce ze stopy a tam to tak nebrzdi.  Jelikož jsem nepočítal, že budu muset mimo stopu, tak jsem to zákonitě neubrzdil. Od tebe to taky nebylo moc taktický. Kdyby jsi mě po šikaně pustil, mohl jsi se za mě zavěsit a na cílové využít pytel a DRS...

03/11/2015 - 08:42 | offline | 269 příspěvků | registrován: 10.02.2014
0
40 | Zdeněk Švancara | OBT 2015 odpovědět
@ Robert Konrád napsáno:
Roberte neblázni, se mnou jsi nebojoval, nic takovýho jsem neřekl.
Několikrát jsem dojel Jardu, protože měl úplně zničený gumy a buď jsem si to pokazil sám nebo mě dojeli rychlíci o kolo. Když už jsem mu dával 3vteřiny na kolo a dokonce zbývaly 2 okruhy, vyřítil jsi se na zadní rovince za mnou. Hned při první příležitosti jsi to pustil na brzdy a nedobrzdil, jen jsi proletěl kolem. Naštěstí jsi mě minul. Přitom stačilo počkat 2 poslední zatáčky a lehce si mě dát na rovince kde bych ti rád uhnul. Já taky se snažím s Jardou bojovat a nechci si to nechat ujít, navíc jsem v pořadí viděl, že ty jsi už s nikým nebojoval. 
O to víc mě mrzí, že jsem nakonec Jarocha nepředjel.
Ale pkud to potřebuješ slyšet tak se ti omlouvám.

03/11/2015 - 07:48 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
-1
@ Jáchym Švejnoha napsáno:
To je v pohodě Jáchyme, ale že mi odpadlík, co ztrácí na mě kolo a nechce mě pustit a ještě tvrdí, že s ním bojuju, to je na pováženou....
V jednom závodě mě sestřelí v boxech a teď tohle a místo omluvy jen blbí keci...
Od Zdeňka jsem tohle nečekal a myslím, že by si měl vážně přečíst pravidla!!!

03/11/2015 - 00:02 | offline | 269 příspěvků | registrován: 10.02.2014
+2
69 | Jáchym Švejnoha | OBT 2015 odpovědět
Omluva Robertovi, jak sem se asi v pátým kole rozflákal a při návratu na trať sem dostal dalšího šmíra, chudák jen tak tak pak projel mezi mnou a zdí po trávě. 

02/11/2015 - 23:36 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
0
@ Robert Konrád napsáno:
Si delas srandu, ze? Ruku na srdce a rekni s kym jsi v predposlednim kole bojoval. Me kvuli tvymu torpedu Jarda opet ujel. Ale to je jedno. V konecnym dusledku jsem si to pokazil sam. Vysledky jsou dany. 
Jeste k tomu Karlovi. Kouknete na prvni kolo. Podivejte se jak mizel a objevoval se. Nemel by mit clovek soudnost a kdyz ho hra 100x vykopne tak se na to vykaslat nez kazit ostatnim hru? Tebe by to nenastvalo? Ja bohuzel pokazdy startuju za nim. Proto jsem s tim pocital a stejne to nestacilo.

02/11/2015 - 23:13 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
-2
@ Zdeněk Švancara napsáno:
Zdendo, ty sám se styď, určitě víš o čem mluvím... 

02/11/2015 - 22:47 | offline | 269 příspěvků | registrován: 10.02.2014
+1
Jen běž.

02/11/2015 - 22:29 | offline | 263 příspěvků | registrován: 12.04.2011
-4
multipage 1 2 3 4  »

nový příspěvek nový příspěvek    nové příspěvky neexistují nové příspěvky neexistují    zavřeno Téma zavřeno Téma

Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist