facebook twitter youtube
google plus

minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha

Stahuj

GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory

shoutbox
témata
26/04/2019 - 09:47
>> nike air force 1 low dam...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 09:46
>> nike epic react flyknit ...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 09:44
>> nike react element 87 ro...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 05:36
>> nike air vapormax flykni...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 05:33
>> nike air vapormax 3.0 bl...
(0 odpovědi)
26/04/2019 - 05:30
>> nike air vapormax 3.0 pu...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum

anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si novinky
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host prohlíží si fórum
Host prohlíží si profily
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si novinky
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum
Host čte kniha návštěv
Host prohlíží si Videa
Host prohlíží si profily
Host čte kniha návštěv
Host čte kniha návštěv
Host čte si fórum

Fórum zpráv > Zimní sezóna 12 / 13 > Volné závody > 11 - Grand Prix 1979 - Watkins Glen
multipage 1 2 3  »

11 | Martin Hodás | PRO Racing odpovědět
tiez sa mi to uz stalo, ale to som este jazdil na klavesnici, takze som moc nemal co rozflakat..__tongue__.gif

25/02/2013 - 20:41 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
46 | Radim Podešva | F1 IC LIGA odpovědět
@ Jáchym Švejnoha napsáno:

JJ, lituji toho dodnes, ale to jsem byl minutu v tranzu. :-))

25/02/2013 - 20:26 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
69 | Jáchym Švejnoha | OBT 2015 odpovědět
@ Radim Podešva napsáno:

to si umim predstavit, chudak volant, ten za to ale nemoh :-D

25/02/2013 - 20:24 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
0

Mě nějak nezlobil, naopak se mi to stalo asi jen při těhle třech závodech. Po třetím už šel volant ze stolu na podlahu trošku jinak než obvykle. úsměv 

25/02/2013 - 20:20 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
@ Radim Podešva napsáno:

No o padani internetu vim svy, to me provazi celou dobu my bohaty kariery, a kdyz nespadne, tak se aspon pekne zabrzdi. 

25/02/2013 - 20:18 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
0

Jo no, já reagoval hned na první příspěvěk co jsem viděl po závodě a něco ve stylu ať tam nelezou a Michal ve videu, který jezdí se mnou od 2006 a ještě k tomu neudělal nic špatně. Jojo, ale to je třeba si zvyknout. Jsem pro příklad v roce 2011 3x vedl a v posledním stintu mi spadl internet ( jindy se mi to nestalo). To je možná ještě horší, když po dlouhých hodinách tréninku se snažíš stáhnout v celkovém šampionátu body a udělá ti tohle to, to je na ustřelení palice pomalu, ale je třeba to brát s rezervou.

25/02/2013 - 20:16 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+4
slo jen o tu nahodu, dvakrat se v prvnim kole otocil a pokazdy sem ho trefil. nemuze za to ze sem ho trefil, to je jasny. ja byl v tu chvili ale nas...., pokazdy v prvnim kole. v prvnim sem nemoh dovnitr, bo pode mnou byl patty, videl jsem jeste misto za michalovo zadkem, tak sem to tam zkusil, ale on byl jeste v tom pohybu ven. v tom druhym zavode ma patty pravdu, jeste jsem byl v ty zatacce dlouhej, takze sem ani jinou stopu nez co sem jel drzet nemoh, i kdyz ovsem byla hodne odlisna od te idealni

25/02/2013 - 20:03 | offline | 516 příspěvků | registrován: 08.09.2012
+1
73 | patty | F-AST F1 PRO Team odpovědět
me ty auta zacala bavit, od te doby co jsem vzal Renault, je to o necem jinem.

Ja bych Radime rek, ze Jachym to tak nemysli.  Tohle vsechno k tomu patri.Mrkající

25/02/2013 - 17:43 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0

Co bys v té situaci dělal jinak? Smyk může dostat každý a nikomu se nevracel do cesty, naopak stál a čekal až projede celé pole, že to do něho někteří poslali už tak není úplně jeho chyba. 
To jsem měl zakázat i start Martinu Hodásovi a Kubovi Ptáčkovi, kteří psali, že to bylo spíš o přežití?

Tady ta druhá situace z onboardu - tady jsi podle mě zazmatkoval, Michal šel ven a ty ses ho dotknul až vedle trati. Kdyby jsi držel stopu jak Jirka Toman, tak v pohodě projedeš. Nechci nikoho soudit, jen mi přišlo divné, že zrovna Michal by byl takový.

25/02/2013 - 15:55 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+3
18 | Jiří Toman | Sparco Racing Team odpovědět
Tak zimní sezonu máme za sebou. I když jsem těch závodů odjel opravdu pramálo, užíval jsem si to maximálně. Trénovat jsem začal až v neděli odpoledne. Prvních aspoň 30 kol bylo hrozných, ale pak už to díky Martinovému setupu docela šlo. Před závodem jsem věděl, že na 4. místo by musel být takřka zázrak, ale i tak jsem nakonec za Kubou skončil jen o jeden bod.
Kvalifikace mi vyšla náramně. Nejdříve jsem nechtěně vyjel na softech. I tak se mi podařilo dostat se na první místo. Pak jsem raději ještě přezul na kvalifikační a náskok zvětšil nakonec na nějakých 9 desetin.
R1 - Start mi vůbec nevyšel. Zaspal jsem, ještě k tomu se mi protočila kola a najednou jsem byl až za Honzou Frajbišem na nějakém 4. nebo 5. místě. V šikaně jsem nečekal tak brzké brždění od Honzy a byl jsem v hodinách a najednou jsem se octnul na předposledním místě. Stíhací jízdou a chybami soupeřů se mi podařilo dostat za 2 kola zpátky na čelo. Vytvářel jsem si slušný náskok na Martina a Radima. Ale brzo jsem se začal strachovat o benzín. Marně jsem hledal na klávesnici tlačítko pro snížení boostu motoru. Propásl jsem brzdný bod, rychle podřadil, šel do smyku a následoval náraz do zdi. Mírně poškozené zavěšení, ale jet se dalo. Martin a Radim byli už zamnou. V nájezdu na cílovku jsem si poškodil zavěšení totálně. Tak jsem tedy zajel v příštím kole do boxů, opravil poškožení(neopravil, jen jsem ztratil 30 sekund), a nakonec dojel na slušném 3. místě.

R2 - Start zezadu pole mi překvapivě vyšel skvěle a šel jsem na nějaké 4. místo. Dostával jsem se postupně dopředu, ale zase přišla chyba v šikaně. Zase ztráta, teď už to dohánění bylo horší. Roman si na čele vytvořil skvělý náskok 8 vteřin a stáhnout ho bylo docela náročné. Sekundu po sekundě to ale pomalu šlo a já byl za chvilku na čele pole. Brzo jsem zajel do boxů. Za zády se mi ale objevil Radim. Myslel jsem, že ještě pojede do boxů, takže jsem nijak extrémně neriskoval a jel v klidu. Jenže když jsme najížděli oba do posledního kola, už mi to přišlo divné Grin V posledním kole už jsem to naštěstí nějak udržel, takže Radim zamnou dojel druhý o 0,1 sekundy. Být dalšího kola nevím nevím, jestli bych to ještě udržel. 

Chtěl bych poděkovat Radimovi za skvěle zorganizovanou zimní sezonu a všem jezdcům, že si našli čas na závody. Výběr modu byl dobrý, Champcars mi absolutně vyhovovaly, 79ky mi nakonec taky docela šly. Jen v DTM jsem se trápil a celkem v nich získal jen pár bodů. Gratulace vítězi. Jestli budu mít čas a bude se mi chtít, mohl bych spáchat nějakou statistickou tabulku.

25/02/2013 - 13:56 | offline | 171 příspěvků | registrován: 07.08.2011
+1
| Roman Koranda | odpovědět
Rad jsem si tady zajezdil na modu 79. Skoda jenom, ze dva zavody (Buenos Aires + Glen).
Race 1 : Kvalifikace mi vysla dobre, zajel jsem to co v priprave. Trat jsem mel najetou a zaklad
k dobremu casu lezel v te sikane s naslednou rovinkou, kde mel muj Ligier dobrou topspeed 305.
Po dobrem startu jsem sel dopredu na prvni misto a najednou jako bych nevedel jak mam jet.
Svazane ruce nervozitou zpusobily nezvladnuti te klicove sikany a byl konec.

Race 2 : opet dobry start a po usazeni na prvni pozici jsem si rekl, zadne blazneni a dovez to do cile
na bedne.  Jirka a Radim mi pozdeji ukazali zada. Nechtel jsem riskovat vypadnuti a proto jsem rad za treti misto, coz je super. Skoda jen prvniho zavodu, kde jsem mel ambice nejhur do ctverteho mista.

Treba nekdy udelate zase nejaky zavod s GP79. Napriklad Long Beach79 je super trat.    

Tak zase nekdy ahoj.     

25/02/2013 - 12:29 | offline | 14 příspěvků | registrován: 06.07.2010
+3
@ Radim Podešva napsáno:
mi hovor, ja to iste asi po 30 kolach Grin set uz potom aj celkom drzal, ale skusal som vsetky mozne kridla a aj tak to bolo stale na max 37... Ale uz v predchadzajucich 79 som bol v preteku pomalsi, akosi mi vtedy chyba aj ten kusok pritlaku, ktory to auto ma Grin a v kombinacii s poslednym pretekom a tratou to bolo vidiet na tej jazde...úsměv

25/02/2013 - 11:06 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
@ Martin Hodás napsáno:

Přišlo mi, že jsi moc neměl no, asi nezvyk. Grin No měl jsem mít Denise, ale ten na to hodil záda. Já sice na okruhu prvních 50 kol nezajel žádný čas, ale pak už to celkem šlo.

25/02/2013 - 10:42 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
0
@ Radim Podešva napsáno:
Tak uz len kvoli tomu lizatku to stalo za to Smějící se btw, ja som natrenovane celkom mal, aj vzhladom na tu narazku na kolegov Grin ale tento mod mi proste nesedel. Siel som hranu a aj tak aspon sekunda strata vzdy. V race sa mohlo zdat, ze som fakt pomaly, ale to bolo kvoli jazde na istotu - s tym autom som si neveril a potreboval som to uz udrzat, inak by to nebolo take zle... Valter by vedel rozpravat Grin

25/02/2013 - 10:32 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
Zimní sezóna nám teda skončila. Já myslím, že se to povedlo a střídat módy mělo celkem úspěch.
Já na včerejší závody celkem potrénoval a bylo to znát. Cítil jsem se dobře, rychlost taky byla, ale na Martina jsem už neměl a ani jsem s tím nepočítal. Před závodem akorát narážka na mé kolegy, chtěl jsem ať Martin taky potrénuje, ale asi nebylo tolik času.
Kvalifikaci jsem nejdřív zahříval pneu, pak mě někdo zbrzdil a v posledním kole jsem udělal chybu, čekal jsem čas o 7des rychlejší alespoň, ale 4 nebo 5 místo to šlo.
R1 - start jsem zaspal asi jak ještě nikdy předtím, dlouho se mi zdálo, že stojíme, tak jsem chtěl přepnout na posledního, ale nedařilo se a už byl start, pak jsem se snažil dostat zpátky na mě, ale asi to byla celkem sranda. Tím jsem se rozhodl, že pojedu do boxů v prvním kole. Předjížděl jsem, stahoval jsem co to šlo, akorát Jirka byl oba závody rychlejší, tak mi přišla vhod jeho chyba těsně před koncem.
R2 - start z posledního místa vynikající, do T1 jsem šel na třetí místo, ale pak v pravé varacečce jsem chtěl předjet z venku, ale pneu byly ještě velmi studené a já něměl žádný grip a tak jsem se nabil a propadl se opět na konec pole. Tím se mi taky utvořila strategie v prvním kole do boxů. V závodě jsem se celkem trápil udržet auto rovně, ale časy nebyly vůbec špatné. Škoda, že jsem vypustil kolo, kdy jel Jirka do boxů, myslel jsem, že už je má za sebou, tak jsem jel na jistotu a Jirka vyjel 3 desetiny. Svedli jsme ve dvou kolech celkem hezký souboj, škoda toho, že sekundu před cílovou čárou vypršel čas a tak závod skončil. Poslední kolo mohlo být ještě moc zajímavé, ikdyž byl Jirka rychlejší.

Všem ještě jednou děkuji za účast v zimní sezóně. Martinovi jako vítězi gratuluji, dostane ode mě lízátko. Teď Vám nechávám volno a 10.3 si dáme volný závod v Austrálii již s hotovým módem F1 2013.

25/02/2013 - 10:16 | offline | 3235 příspěvků | registrován: 18.12.2009
+2
73 | patty | F-AST F1 PRO Team odpovědět
Ja sem si to uzil maximalne a to ze vsim vsudy. Jednou jsem tam nacechral Valtera, to se omlouvam, mozna kdyby nechal o chloupek vice mista, tak to mohlo vyjit..Cekal jsem, chtel sem vratit pozici, ale byla zamnou nejaka mela a nejak sem ztratil prehled, tak sem pokracoval, nez mi dosel cca 5 min pred koncem benzin. Zacatek slusne souboje s Jachymem, to me bavilo, nez se musel vyhnout chybujicimu jezcdi do zdi:-) to mi bylo lito.

V druhym zavode jsem si zazavodil trochu s Jakubem, taky slusnej souboj, jeste s Mr. Tomanem, to bylo super. Pak sem mozna zbytecne tlacil na pilu a chtel se dostat pred Jakuba, ktery v sikane jel bohuzel pomaleji a ja ho zezadu nacechral, coz me roztocilo a narval sem to do zdi a kolo fuc. Dale uz sem nechtel prekazet.
Moc se mi to libilo. Parada.

Ani jeden start se mi nepoved, neslysel sem tu potvoru a pokazde se mi to zadusilo , zkousel sem to dloubnout pres spojku, ale radsi sem byl opatrnej, tahle mrcha je vztekla, takze zvitezil rozum a radeji sem to vklidecku roztahnul, nebylo kam spechat, naopak:-)

v zahrivacim kole sem si trosku odrel cumacek:-) nastesi na cumacku nesetrili a udelali ho pevnej, takze to ani moc nevadiloMrkající Radim to tam nastesti jistil zezadu a slusne pockal, je to mazak.

25/02/2013 - 00:35 | offline | 1011 příspěvků | registrován: 14.09.2012
0
btw, este pocas druheho race som siel cez mobil na web, aby som pozrel kolko mal kolega naskok, aby som vedel, kolko bodov moze stratit __tongue__.gif

24/02/2013 - 22:01 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0

tak a je to tam Grin tato trat bola utrpenie, v pretekoch som siel jak priposraty, ale nakoniec to stacilo...

Q - kolo celkom v pohode, aj ked som tam mal este par desatin ale tak ci tak by som bol zrejme 5....
S1 - siel som opatrne, nic som nestratil....
R1 - sledoval som, ako to postupne predo mnou ide do kytek Grin vsetci robili chyby a zrazu som bol vo vedeni. Ale ani to netrvalo dlho, v prvej sikane som chytil obrubnik a o mur som si jemne poskodil zavesenie. Cely pretek som siel na pol plynu, hlavne aby som to udrzal... vyuzil som chyb ostatnych a doviezol to na druhom mieste úsměv

S2 - kedze tam myslim Patak zaspal, po tom excese zo zahrievacieho, tak som musel spomalit a siel som z posledneho mieste, este v polovici kola som obehol chybujuceho Radima a siel som do boxov...
R2 - drzal som Radima na dohlad ale nehodlal som sa ho nejak drzat. Jazdci rychlo odpadavali a po par kolach bolo jasne, ze mi to uz staci. Pomaly som sa dostal az na 5. miesto za kolegu. Bol som o kusok rychlejsi ale neponahlal som sa, lebo som ho aj tak neplanoval predbehnut. Po mensej nepozornosti som zase v tej istej sikane rovnako strajchol zavesenie, ale skusil som aj tak zatlacit a dohnat kolegu. Ked uz som bol tesne za nim, zabocil do boxov a vedel som, ze Valter pojde pred neho. Pockal som ich teda a skusil Valtera spomalit subojmi. Boli to jedine kola, ktore som siel vazne na hrane - podla potreby. Napriek tomu sa Kuba nedostal k priamemu suboju a v poslednom sektore to otocil, tak som to uz doviezol na 4. mieste... v kazdom pripade to aj kolegovi stacilo co sa tyka celkoveho poradia, takze cely tim moze byt po sezone spokojny __tongue__.gif

Grats Radimovi k super vikendu, bohuzial pre neho som mal moc velky naskok... Zimna sezona bola super oddychovka, aj ked v mojom pripade som sa prakticky kazdy vikend kvoli niecomu vytocil Grin co sa tyka celkoveho poradia, bolo to skor o ucasti, konstantnosti a chybach, nie az tak o rychlosti, inak by som bol ledva 5. Grin Tesim sa na F1, uz by bolo na case riadne otestovat mod, aby vsetka slava neostala len pri promo videach __tongue__.gif

24/02/2013 - 21:47 | offline | 810 příspěvků | registrován: 11.03.2012
0
22 | Jan Frajbiš | F1 IC LIGA odpovědět
@ Jakub Ptáček napsáno:

V pohodě kubo, ono jsi byl asi plkou auta předemnou, ale já měl dvě desetiny k dobru a měl bych to na druhý místo možná. Ty po tý chybě jsem myslel že ti bude jedno jeslti budeš předposlední nebo poslední, tak jsem tam vletěl.

Jinak k závodu,  v prvním závodě mi vlezl v prvnim kole pod nohy pes, takže abych ho nešlápnul tak jsem nezabrzdil a šel jsem do svodidel. Ve druhym závodě mi v zavádecim kole zabrněl telefon, kterej jsem zapoměl vypnout. Jen jsem se kouknul co mi přišlo za zprávu už jsem byl mimo.  

24/02/2013 - 21:36 | offline | 522 příspěvků | registrován: 20.09.2012
0
88 | Jakub Ptáček | Pure PRO Racing odpovědět
jeste ke kvalde...Honzo...nevidel sem repley, takze nevim jestli si nebyl uz vedle me...ale z meho pohledu sem udelal chybu, videl sem te v zrcatku, ale mel sem rozjeto jedno merene kolo a to ze sem udelal chybu neznamena, ze budu okamzite odklizet cestu, kord, kdyz uz to bylo posledni mozne merene kolo...je pravda, ze ty zrcatka hodne zkreslujou, ale z meho pohledu sem vedel, ze te zpomalim, ale potreboval sem dokoncit to jedno rychle kolo...pokud by to bylo nekdy na zacatku kvalifikace, tak bych ti samozrejme uhnul, jelikoz bych mel vic pokusu...

za vzniklou situaci se omlouvam...jestli se mi dostane do ruky repley, tak to jeste omrknu... 

24/02/2013 - 21:26 | offline | 784 příspěvků | registrován: 03.04.2010
0
multipage 1 2 3  »

nový příspěvek nový příspěvek    nové příspěvky neexistují nové příspěvky neexistují    zavřeno Téma zavřeno Téma

Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist