facebook twitter youtube
google plus
 
minule
příště
F1 19.červenec 2015
ger
VC Německa
TBA TBA kol

[clock]

VC Abu Dhabi
29.listopad 2015
VC Abu Dhabi
Yas Marina
01Miroslav Chvojka
INDEPENDENT F1 TEAM
Miroslav Chvojka
02Tomáš Konrád
INDEPENDENT F1 TEAM
Tomáš Konrád
03Martin Hodás
FREE TEAM
Martin Hodás
04Jan Frajbiš
F1 IC LIGA
Jan Frajbiš
05Jáchym Švejnoha
OBT 2015
Jáchym Švejnoha
 
Stahuj
 
GT3 cars AC - Módy  | 305 MB | 07/12/2015
Auta do hry, stáhněte, rozbalte a adresář CONTENT nakopirujte do hry, defaultně je tady: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa.
19 - USA - Indianapolis - Tratě  | 397 MB | 20/11/2015
Trať pro GP USA na okruhu v Indianapolis místo Yas Mariny. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
19 - Abu Dhabi - Yas Marina - Tratě  | 165 MB | 16/11/2015
Trať pro GP Abu Dhabí na okruhu Yas Marina. Stažený soubor zkopírujte do složky rFactor2/Packages a dejte nainstalovat přes managera.
rFactor 2 Profile Changer v 1.1 - Utility | 90 kB | 08/03/2015
Pomůcka pro snadnou změnu Vašeho jména(nicku) pro rFactor 2.
Photoshop plugin - Utility | 4 MB | 22/02/2010
Plugin pro photoshop, aby uměl pracovat s dds soubory
 

shoutbox
témata
19/10/2017 - 05:38
>> adidas adi ease black wh...
(0 odpovědi)
19/10/2017 - 05:17
>> adidas ultra boost white...
(0 odpovědi)
19/10/2017 - 05:02
>> adidas y3 grijs dames
(0 odpovědi)
17/10/2017 - 04:54
>> Display Team Pride And T...
(0 odpovědi)
13/10/2017 - 11:08
>> adidas stan smith black ...
(0 odpovědi)
13/10/2017 - 11:07
>> adidas stan smith black ...
(0 odpovědi)
>> Kompletní forum
 
online
anketa
Jaký je Váš oblíbený tým ve Formuli 1?

Mercedes

Williams

RedBull

Ferrari

Mclaren

jiný

Host prohlíží si novinky
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host prohlíží si novinky
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
Host čte si fórum
 
domů > novinky > Rozhodne se v Indy místo Abú Dhabí

Rozhodne se v Indy místo Abú Dhabí

23/11/2015 - 22:53 / Jáchym Švejnoha
Rozhodne se v Indy místo Abú Dhabí
Na poslední chvíli byla změněna trať pro rozhodující souboj o šampióna IC ligy 2015. Zatím je k němu blíž Tomáš, má náskok 6 bodů před Mírou.


Indianapolis Motor Speedway je silniční závodní okruh v Indianapolis v USA, je druhý nejstarší dosud využívaný okruh na světě, který v roce 1908 postavili Carl Fischer, James Allison, Arthur Newby a Frank Wheeler. Povrch tvořil drcený kámen zalitý dehtem. První závod se zde uskutečnil v červnu 1909 a nebyl to závod automobilů, ale balónů, další z vášní Carla Fischera. 

První automobilový závod se tu konal v srpnu 1909, ale série smrtelných nehod přiměla majitele okruhu k přestavbě povrchu. Jako nejlepší jim připadl nápad vydláždit povrch dráhy cihlami, kterých bylo použito 3,2 milionu, odtud je pak název "Stará cihelna". První závod 500 mil v Indianapolis se zde uskutečnil v roce 1911 a vítězem se stal Rayem Harroun. 

Během 1. světové války dráha sloužila jako letiště a sklady pro armádu, ale od roku 1919 se po ní opět rozjely závodní vozy. 

V letech 1950 až 1960 se závody konané na této trati započítávaly do mistrovství světa Formule 1. Od roku 2000 byla trať upravena pro závody formule 1 (nejezdí se na celém oválu, využívá se pouze poslední klopená zatáčka a cílová rovinka a jezdí se v opačném směru) a jezdilo se tu do roku 2007.
Památný je ovšem rok 2005, kdy do závodu odstartovalo pouhých 6 jezdců z týmů, které používaly pneu Bridgestone, zatímco jezdci používající značku Michelin po zaváděcím kole zajeli do boxů a do závodu nenastoupili.

Začalo to tvrdou havárií Ralfa Schumachera. Při druhém tréninku na Velkou cenu USA 2005 na okruhu v Indianapolisu mu praskla pneumatika a v klopené zatáčce č. 13 tvrdě narazil do bariéry. Jen rok po své havárii ve Williamsu na stejném místě. Až doma v Rakousku se přišlo na to, že má Schumacher zlomené obratle.

V roce 2005 spolu v oblasti pneumatik soupeřili dodavatelé Bridgestone (Ferrari, Jordan, Minardi) a Michelin (BAR, Renault, Williams, McLaren, Sauber, Red Bull, Toyota). Podobně jako dnes vozili na okruh dvě směsi – tvrdší a měkčí. Ale tenkrát neexistovala povinnost obě nasadit do závodu. Ta druhá směs byla prostě jen záložní. Pro tuto sezonu dostal ovál v Indianapolisu nový povrch, který byl navíc zbroušen. Michelin, který se vyznačoval spíše agresivním přístupem k vývoji své pneu a volbě směsi, byl zaskočen velkým opotřebením svých gum, a to na obou specifikacích. A znervózněl.

Francouzský výrobce byl ochoten nechat přivézt nové, ještě tvrdší pneumatiky, ale to bylo proti pravidlům, neboť dané specifikace musely být zvoleny každým týmem zvlášť ještě před víkendem. V dnešní éře jednotného dodavatele by to byl menší problém. Ale v sezoně 2005 by tím navíc byly znevýhodněny týmy s pneu Bridgestone, které svým konzervativnějším přístupem zvolily dobré řešení. Bez jejich souhlasu a souhlasu FIA nebylo možné tuto výjimku udělit.

Renault jako první pohrozil, že nebude-li umožněno zvolit bezpečnější směs pneumatik, do závodu nenastoupí. Začal intenzivní kolotoč někdy až neuvěřitelných argumentů a protiargumentů. Případ Ralfa Schumachera ukázal, co se může stát. Němec byl po zbytek velké ceny nahrazen záložníkem Toyoty Ricardem Zontou. Nepochybně šlo o bezpečnostní problém.

Kvalifikaci se podařilo odjet bez problémů, také s ohledem na malý počet kol v ní zajetých. Ale po ní už Michelin vyzval své zákaznické týmy, aby do závodu nenastoupily, protože firma není schopna zaručit bezpečný produkt, pokud nedostane povolení FIA jej vyměnit za spolehlivější. FIA také kategoricky zamítla nápad postavit před závěrečnou zatáčkou provizorní šikanu, která jezdce na výjezd na ovál zpomalí, a tím pádem podrobí pneumatiky menšímu stresu. Nejenom, že se jedná o rychlou změnu specifikace okruhu (bez bezpečnostní prověrky a patřičných zkoušek), ale byla by neférová vůči týmům na bridgestonech. I když Michelin na okruh nechal dovézt nové, bezpečnější pneumatiky, FIA upozornila, že jejich nasazení je proti pravidlům.

FIA místo toho navrhla, aby týmy na doporučení Michelinu samy určovaly maximální možnou rychlost v inkriminované zatáčce č. 13, a je-li to nutné, projížděly místo toho boxovou uličkou. FIA taktéž navrhla, že je možné měnit pneumatiky po každých deseti kolech. V roce 2005 musela jedna sada pneumatik vydržet po celý závod. Ale k výměně v důsledku bezpečnostního rizika může dojít.


Před závodem Michelin utvrdil FIA, že závodit na dostupných specifikacích v Indianapolisu není bezpečné a apeloval na změnu její pozice. Došlo i na emoce a Michelin vyzval FIA, aby „ukázala, že má srdce“. Michelin dodal, že bez implementované šíkany do závodu jeho týmy nemohou nastoupit. FIA ale kontrovala, že problém s pneumatikami není bezpečnostního, nýbrž výkonnostního charakteru. „Týmy mohou jezdit pomalu nebo měnit pneumatiky, je to na nich,“ řekla FIA.

Bridgestone a Ferrari byly teoreticky v pozici ustoupit a umožnit nějaké kolektivní řešení, například ve vybudování šikany před poslední zatáčkou, což ale odmítá FIA. Bernie Ecclestone Ferrari pohrozil, že GP USA 2005 nebude bodovaná, nezačne-li spolupracovat. Ferrari ale řeklo, že rozhodnutí, zda bude provizorní šikana implementována či nikoli, je na FIA, nikoli týmech. Už i Jordan a Minardi se šikanou souhlasily. Ferrari bylo poslední. Týmy na michelinkách výměnou za šikanu navrhly, že Ferrari, Jordan a Minardi budou startovat z prvních tří řad. Po kvalifikaci jim přitom patřilo páté, sedmé a poslední čtyři místa na startu.

Minuty před startem závodu nebylo jasné, jaké drama se před očima 120 tisíc fanoušků odehraje. Mnohé týmy s pneumatikami Michelin ale začaly tvrdit, že bez šikany v zatáčce č. 13 nevyjedou…

Celý formulový svět a jeho početná skupina fanoušků před televizními obrazovkami trne, co se bude dít. Minuty před startem do zaváděcího kola se objevují zprávy, že na jeho konci týmy na michelinkách zajedou do boxů a odstoupí ze závodu. Technicky do něj tedy ani neodstartují.

A to se také stalo. Pohled, při kterém doslova mrazilo, nabídl, jak čtrnáct formulí s pneumatikami Michelin zajíždí do boxů a tam jsou zastrkovány do garáží. Na děravém startovním roštu se poskládala dvě červená ferrari, dva žluté jordany a dvě černá minardi. Závod, po drobné komedii mezi Michaelem Schumacherem a Rubensem Barichellem po jedné zastávce v boxech, vyhrál první jmenovaný…


Týmy na pneumatikách Michelin po závodě vydaly společné tiskové prohlášení: ‚Michelin nám zakázal závodit. Všechny návrhy byly ze strany FIA zamítnuty.‘Trapnou GP USA 2005 paradoxně sledovalo více televizních diváků, než bylo obvyklé. Ale osud F1 v Americe to nezachránilo. Pachuť obecenstva na okruhu v Indianapolisu už nikdy nikdo nevymazal a když v roce 2007 doběhl kontrakt, F1 z Ameriky zmizela. Zmizel i Michelin a vedení F1 zavedlo jednotnou specifikaci pneumatik pro všechny týmy.


Do Ameriky se F1 vrátila o pět let později na zbrusu nový Austin. Velké ceny v Texasu jsou považovány za úspěch.Článek je převzat z webu gpf1.cz, autorem je Tomáš Richtr. 


Závod je vypsán na 55 kol, gumy červený a žlutý, start kvalifikace ve 20:30 dne 29.11.

komentáře

| loemrntdherid1 |    
Avatar

Creamer trying to red sole shoes choose cheap nike air max in nike clearance store good beats headphones condition board via new samsungWith reebok outlet a reduced nike factory store alcoholic beverages retro jordans for sale homemade beats by dre your jordans on sale red retro jordans for sale home nike store red or cheap jordans white retro jordans wine bottles, You'll be able to beats by dre cheap fill who cheap beats by dr dre you are cheap jordans for sale a nike clearance bigger essential beats by dre studio enjoy. nike shox clearance The common taste as we nike roshe are all adidas superstar used christian louboutin outlet to know cheap puma shoes nowadays adidas yeezy is cheap under armour often nike clearance store 10g kate spade handbags of alcoholic within mont blanc pen turn red bottom shoes for women a cheap nike basketball shoes vino or two nike roshe by nike factory store natural means nike outlet online means jordans for sale a beats headphones humble adidas outlet 100ml. Nonetheless, if nike roshe a beats headphones cheap wine nike shoes on sale bottle cheap jordans only has cheap beats 8.5 % cheap beats by dr dre alcoholic montblanc meisterstuck beverages you kate spade outlet should have cheap beats a beats earphones more lucrative moncler men 150 milliliter nike air max mug jordan 13 and Black And White Superstars have only one everyday nike factory outlet imbibe, christian louboutin outletYou can nike shoes on sale earn a nike outlet philanthropic kate spade sale choice with each Adidas Black And White other next shoes red bottom shoes for men choice beats by dre wireless of nike factory outlet planning unique puma shoes Nike new jordans Emily's Free cheap nike shoes betty beats earphones Janes: jordans for cheap 100 Adidas Superstar for Adidas Superstar Shoes each of nike shox clearance Nike's beats headphones on sale earning potential Adidas Superstar Black And White out adidas stan smith of reebok shoes this cheap beats headphones awesome jordans on sale catalogue plus nike outlet point beats solo computer beats headphones on sale software applications adidas store via beats by dre sale Doernbecher your your christian louboutin sneakers child's moncler women medical. Created nike sale by 17 reebok outlet store years cheap jordan shoes old beats solo sweepstakes champion jordan 11 Emily cheap mont blanc pens Giersch, The shoes' visual appeal nike clearance store receives intention beats headphones on sale on the cheap nike air max waves and cheap jordans online fine cheap nikes mud towards the discount nike shoes islands. under armour sale Our wear martha nara is manufactured Black And White Adidas out of comfortable suede, Phylon cheap jordan shoes as well nike outlet store as rubberized, Imparting mobility and nike outlet store as well red bottom heels as Adidas Superstar White allow beats by dre on sale for through cheap nike air max grooving at nike store truly cheap beats headphones the nike air max only. cheap jordans for saleHarriet nike outlet online Lewis, cheap beats by dr dre Vice cheap jordans for sale salon cheap nikes stool cheap nike running shoes with see nike outlet store corporation new jordans another jordans for sale country reebok store thrill ride under armour womens shoes visit, Stands nike sale out on cheap nikes the beats by dre new cheap nike basketball shoes a electric Polaroid red bottom shoes digital cheap nike basketball shoes photographic cheap beats headphones digicam($178). nike factory store She usually cheap nikes takes nike roshe run avatars nike factory store individuals louboutin sale that she beats by dre sale suit on top Adidas Superstar Womens of under armour discount that nike roshe pattern illegal cheap nikes clones air max then and christian louboutin sneakers there, cheap nike air max That is jordan 11 a puma outlet nice new jordans way under armour outlet to build under armour shoes relationships beats by dre wireless residents who don't retro jordans put on christian louboutin heels availability to personalized nike outlet store snapshots. moncler jackets Some 21st beats headphones century cheap nike air max Polaroid nike outlet further designs cheap beats by dre one adidas stan smith or more nike shoes on sale replications, mont blanc pens discount Offers cheap beats either limits, moncler outlet Previews illustrations or nike shox clearance images jordans for cheap earlier to under armour shoes prints and consequently cheap nike running shoes will illustrations moncler coats or jordan 13 photos to christian louboutin shoes post, nike clearanceMcKesson(New nike air max york cheap under armour stock cheap jordans online exchange:MCK), nike outlet 0.8%: Our under armour store hottest obtains, Experts held nike clearance store this one jordan 11 provider beats by dre from doctor's nike roshe run gives beats by dre sale as new jordans well nike shoes on sale medicines nike air max remain nike clearance serviceable the air max cold adidas outlet season about beats by dre studio it truly nike factory outlet is beats by dr dre numerous beats solo year levels. cheap beats by dre It has got beats earbuds passed in cheap nike shoes intelligently nike factory outlet on jordans for sale the fact, Truthfully get rid beats by dre studio of nike shox clearance Carnevale however, presents cheap beats confirmed adidas store which nike roshe run this cheap jordans kind of(Or AMGN to GILD) Simply because cheap nike shoes relatively discount nike shoes well. Regardless nike outlet of red bottom shoes MCK beats by dre has nike factory outlet expanded its very own beats by dre sale results sufficiently, cheap jordans for sale This is often a nike shox clearance total cheap jordan shoes return back have christian louboutin sale fun jordans on sale playing cheap beats headphones and do retro jordans not adidas originals earnings beats by dre wireless you cheap nike basketball shoes require beats by dre cheap a magnification Adidas Originals Superstar glass to cheap jordans gain his or her show,Present beats by dre wireless when health nike store provider normal fancy reebok running shoes performter cheap nike running shoes emails, nike roshe McClintick cheap nike shoes being spoken air max my family nike outlet online room was puma sneakers quiet nike shoes on sale and as nike store a nike store consequence useless, Up nike sale till cheap nike running shoes that beats by dre on sale your cheap nike running shoes ex nike clearance store noted a nike outlet store island mont blanc starwalker was discount nike shoes most red bottom heels turned in a air max fashion discount nike shoes that beats by dre on sale diamond studs nike outlet store added nike factory outlet to block cheap nike shoes out the explore the actual nike roshe run entrance. beats earphones Once your under armour sale lover air max greeted jordan 13 currently cheap jordan shoes each beats earbuds of reebok classic our beats headphones cheap convey, beats earphones McClintick composed nike sale this lady"Observed beats by dre studio an undressed ebony adidas originals myarticlenetwork nike roshe run bracing cheap beats by dre for nike clearance microsoft. Motorised cheap jordans online hoist, jordans for cheap Who had beats by dre cheap previously nike sale been retro jordans to some extent moncler jacket dressed mont blanc pens up,Cautious sized mont blanc pens for sale capabilities nike factory store toward beats headphones on sale durability? mont blanc fountain pen If beats headphones cheap perhaps cheap nikes responsiveness cheap nike basketball shoes is cheap nike air max important, Petite etc discount nike shoes your retro jordans for sale own moncler sale local beats earbuds area contractors jordan 11 have nike outlet essential jordans on sale in mont blanc ballpoint pens that must jordans for cheap be nike clearance simplier and much beats solo simpler christian louboutin heels on mont blanc behalf nike store of users puma shoes for women to vocal causes beats by dr dre for their home cheap nike running shoes title-holders, Hollender Adidas Superstar Black pronounces. for, While retro jordans for sale he adidas superstar to Fenichell cheap nike basketball shoes cardstock nike clearance regarding specifically cheap jordans online the jordan 13 thing nike factory store points cheap beats by dre maximum, beats headphones cheap Only nike clearance store basically thanks to the Adidas Originals Superstar Women fact environmentally red bottom shoes for men friendly makers under armour outlet can cheap nike shoes be found nike air max singing nike roshe superior available versus puma store other nike shox clearance places, christian louboutin sale International louboutin sale companies currently ingesting air max these items nike roshe run awake. cheap beats by dr dre Result in christian louboutin shoes overheating, Odwalla nike outlet online is Womens Adidas Superstar considered to be red bottom shoes for women owned beats by dr dre and operated nike sale as a result puma sale of Coca soda pop nike outlet online moreover Boca hamcheese beats earbuds pizza beats by dre cheap Kraft, jordans for sale Simply beats headphones by also nike outlet online a nike shoes on sale part beats by dr dre created adidas yeezy by puma shoes for men Altria, What type discount nike shoes manages beats by dre on sale the reebok pump cigar nike air max supplier Philip red sole shoes Morris.

 
16/10/2017 - 09:31 | offline
0
| |    
Avatar
mt0921

pandora charms salenorth face outletcanada goose outletbirkenstocksugg australialongchamp handbagsralph lauren outlet onlinecoach outletmichael kors outletlouboutin shoespolo ralph lauren outlet onlineadidas yeezyoakley sunglassespandora charms saleugg sandalsugg outletugg outletnike shoes for menuggs outletray ban sunglasseskate spade handbagcheap ugg bootsmichael kors outletralph lauren sale clearancepandora jewelrymichael kors handbagsralph lauren outletcoach canadaburberry outletpolo ralph laurendiscount ray ban sunglassesdiscount oakley sunglassesnike huarachemulberry uknike outlet storemichael kors outlet clearancemichael kors outletcoach outletkate spade bagscoach factory outletcheap uggsmulberry handbagspandora charms ukugg outletair max 2018pandora charms sale clearancecanada goosecheap jordanssalvatore ferragamo shoesugg outletralph lauren outletpandora charmssalvatore ferragamocanada goose saleburberry outlet canadapandora charmstimberland bootscoach outletcheap jordansnike storecheap ugg bootscanada goose outletnike air maxcanada goose jacketsburberry salecheap jordansmichael kors outlet storecheap ray banscoach outletugg boots on saleugg bootsyeezy boost 350ugg shoescoach factory outletcoach outletnike outletpolo ralph lauren outlet onlinecoach outlet storenmd shoespandora jewelry outletmichael kors outlet storecoach outletcoach factorty outletchristian louboutin outletlouis vuitton outlet onlineralph lauren outletcoach outletugg bootscoach outletuggs clearancecheap uggstory burch outletsuperdry ukcanada goose salecoach outletcanada goose coatslouis vuitton outlet storemichael kors handbagscanada goose ukralph lauren outlet onlinehermes handbagspolo ralph lauren outlet onlinemichael kors outletmichael kors outletugg boots for womenmbt shoesugg bootsfred perry pololongchamp handbagsmichael kors ukcanada goose outlethermes handbagsfitflops salecheap mlb jerseysharden vol 1coach factory outletmichael kors canadamichael kors outlet onlineadidas outlettoms shoesadidas superstarchristian louboutintoms outletcheap mlb jerseyscheap mlb jerseysralph lauren outlet onlineuggs canadacoach outletair jordan shoeskate spade outletcheap uggscoach outlet s...nline clearancescheap jordans free shippinghermens bagssupreme ukadidas shoeslouis vuittonmichael kors outletugg outlet storeugg slippersyeezy boostpandora outletmichael kors outletuggs on saletoms shoescoach factory outletcoach outlet storecoach canadacheap ray ban sunglassespandora outletpolo outletcheap oakley sunglassespandora ukcanada goosechristian louboutin outlettimberland outletadidas shoeschristian louboutin outletyeezy 350 boostadidas outletlouis vuitton factory outletlouis vuitton outlet onlinemichael kors factory outletcheap nfl jerseysralph lauren outletcoach factory outletcoach outletnfl jerseys wholesalemichael kors outlet clearancefred perrycheap uggsugg bootsmichael kors handbagscoach factory outletlongchamp outletugg bootsbirkenstocksadidas nmdralph lauren outletcheap oakley sunglassesralph lauren outletray ban sunglassesultra boostcheap oakley sunglassesray ban sunglasseskate spadeugg boots canadalongchamp ukray ban sunglassespandora ukcoach outletugg bootscoach factory outletoakley sunglassescoach factory outletugg boots outletraybanmichael kors outletjordan retro 11louboutin shoescat bootsugg bootsadidas yeezy boostpolo ralph lauren outlet onlinecoach outletmichael kors outletdoudoune monclercoach outletjordan shoesugg outletlouis vuitton outletyeezy boost 350valentino shoes outletralph lauren outletcoach outlet onlinegucci outletnorth face outlet onlinepandora jewelryoakley sunglassescheap nfl jerseys wholesaleugg shoesmichael kors handbagslouis vuitton outletpandora jewelrypandora charmscanada goose coatsmichael kors outletmoncler coatspolo ralph laurennike corteznorth face jacketskate spadelouis vuitton outletugg sandalsadidas yeezyoakley sunglassesralph lauren ukmoncler jacketsray ban sunglassescoach outletcanada goose outletyeezy boostair jordansnike outletadidas yeezyuggspolo ralph lauren outlet onlineadidas superstarcoach outletair jordansmichael kors canadacoach factory outletcoach outletadidas outletnmd adidasburberry salecoach outletchristian louboutinralph lauren ukray ban sunglasseschristian louboutin outletmlb jerseys wholesalecoach factory outletcanada goose jacketspandora jewelrypolo ralph laurencoach outlet onlinecanada goose outletralph lauren ukcanada gooseralph lauren ukugg outletkate spade handbagslongchamp ukcheap uggsadidas yeezypolo ralph lauren outletcheap jerseys from chinamichael kors handbagscoach outletray ban sunglasses discountpolo ralph lauren outletpolo ralph laurenmichael kors outletadidas shoesugg bootscheap ray ban sunglassesbeats by dr drepandora charmscoach factory outletcoach outlet storeralph lauren outlethermes bagsvalentino shoesugg outletmulberry outletugg outletugg outletmonclerhermes birkinmichael kors outletpandora charmsugg bootshermes outletmlb jerseys cheapcanada goose saleugg slippersugg ustraliaugg saletoms outletsuperdryadidas nmdcanada goose outletburberry outletcheap jerseysugg outlethermes handbagscanada goose jacketsralph lauren outlet onlinembt shoescheap nfl jerseysugg outletcoach outlet storecoach outletnike shoesadidas yeezy boosttory burch outlettoms shoes outletnmd adidaskate spade outletbirkenstock sandalspandoraralph lauren sale clearancecoach factory outletcanada goose saleyeezy boostcoach factory outlettoms shoes outlettory burch outlet storemichael kors outlet onlinepandora jewelryuggs on saleuggsray ban sunglasses discountoakley sunglassesred bottom shoesnike outlet onlinejordanscheap jordansmoncler jackets outletugg outlet onlinecoach handbagsralph lauren sale clearanceralph lauren outletadidas nmdcheap ray ban sunglassescoach bagscoach factory outletraybanugg ustraliacoach outletcheap jordansmoncler outletmoncler jacketscoach outletpandora charms sale clearancered bottoms shoes 

20/09/2017 - 11:30 | offline
0
73 | patty | F-AST F1 PRO Team    
Avatar
Jachymek je buh
 
28/11/2015 - 01:18 | offline
0
11 | Martin Hodás | PRO Racing    
Avatar
super Wink
 
25/11/2015 - 16:51 | offline
+1


Nejsi přihlášen!

registrovat!
přihlásit

 
 

LiveRacers
Další­ partneři:   SimRacing.sk  |  Katalog firem - Portál-firem.cz|  F1 JC liga  |  Badlands-Motorsports
Copyright © 2006-2016, F1 IC liga, International Championship - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu F1 IC ligy. Optimalizováno pro Mozilla Firefox, Google Chrome, 1366x768+. Webdesign: Patrik Zajíc
TOPlist